Wpis z mikrobloga

#przegryw to jednak stan umysłu. Pewien #niebieskipasek pochwalił się, że dostał od swojej #rozowypasek drogi prezent, co nie spodobało się jednemu z ynzteli, który postanowił wyśmiewać tamtego, nazywając go bialorycerzem. Niektórym przez ##!$%@? tak padło na mózg, że każda kobieta to dla nich #p0lka i nie ma zmiłuj. Nawet jeśli żona to cudowna istota i świetnie się rozumieją, to i tak powinna być szkalowana, bo jest kobietą, i jej jedynym przewinieniem jest to, że ma tzeepę, a kto tego nie robi, ten #cuckold i #spermiarz .
Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że tę grupę ludzi należy izolować od zdrowej reszty populacji? Brak #seks przez całe życie to dla nich i tak lekka kara.

https://www.wykop.pl/wpis/58496135/kochanie-co-bys-chcial-na-urodziny-jakas-mala-wkre/

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #milosc #wykop #hobby #zainteresowania #logikaniebieskichpaskow #logikaprzegrywow #incel
AstraLavistA_Baby - #przegryw to jednak stan umysłu. Pewien #niebieskipasek pochwalił...

źródło: comment_1624214751n4KYYdVPIZdOJWc3wJT61I.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Miler111111: @TrzyGwiazdkiNaPagonie: W dupie mam gorące, liczę na szerszy zasięg, by się jak najwięcej normalnych ludzi dowiedziało, co za gówno się #!$%@? na tagach p0lka i przegryw, bo to, że tam siedzą ludzie z depresją i za brzydcy na miłość to jedno, ale że mają poglądy w stylu

tak prędzej czy później puści się z jakimś "lepszym modele" albo bad boyem,


czy że kto broni swojej żony przed niesłusznym obrażaniem,
  • Odpowiedz
@Flutter_M_Shydale: chodzi o podejście:

- żona kupiła zajebisty prezent (a więc nie żeruje na portfelu męża)
- i tak jest p0lką, bo przecież kobiety nie wydają na facetów pieniędzy, więc przegryw miał błąd w matrixie, nastąpiło wyparcie i reset systemu i uznanie żony tamtego za paszteta.
- OP bronił swojej żony ale nie wiem co napisał, bo jego komentarz został usunięty
- prowodyr nazwał OPa białorycerzem, bo bronił swojej żony.
  • Odpowiedz
@Miler111111: To chyba ja nie mam tego "gadziego mózgu " .Bo jak się z kimś spotykam to tylko z tą osobą a nie z 10 dodatkowo na boku . " Tak, bo tym działaniem zarządza tzw. "gadzi mózg", a nie część racjonalna. Żeby nie było, to "gadzi mózg" występuje również u mężczyzn, dlatego też mężczyzna mając nawet najlepszą żonę na świecie będzie potrafił posuwać na boku jakąś ladacznicę."
  • Odpowiedz