Wpis z mikrobloga

O gustach i rozmiarach się podobno nie mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@grubson234567: :))

Kija to mozna miec jak sie obrazasz. Ale nie oszukujmy sie-akurat te tweety NIE do jakis merytorycznych nie naleza i trudno sie na nie obrazac-za to czesto trafiaja w punkt :P

Jakby mial kija to by sie poprostu obrazil. Ale blokowanie bo ktos trafia w sedno? to juz "wyzsza szkola kija"
Zalosne i
@Xuzoun: W przypadku twitera - tak. W przypadku wykopu nie, bo #czarnolisto działa równie dobrze jak tagi i nadal każdy moze oglądać i czytać co piszesz. Dwa ja jestem anonem z wypoka, nie osobą publiczną i zdaje się byłym kandydatem na prezydenta tego kraju. Możesz sobie nie lubić tygodnika NIE. Nadal to tygodnik i dziennikarze, zaś polityk zasłaniajacy się przed nimi, to pi*a nie polityk ( ͡° ͜ʖ ͡
Po prostu zablokował profil którego nie chce widzieć i tyle. O hipokryzji i cenzurze można by mówić gdyby zgłaszał Tygodnik NIE i próbował usuwać ich posty.


@Xuzoun: Nie mam FB wiec nie wiem-odpowiedz prosze.

Jesli zablokowal to nie widzi tylko on czy nie widza wszyscy?

A-Jesli nie widzi tylko on to spoko-nie podobaja mu sie wpisy i nie chce ich czytac to zablokowal..

B-Jesli natomiast zablokowanie powoduje ze nie widza wszyscy
@gorzki99: To akurat Twitter, nie FB. Ze screena wynika że Bosak zablokował profil Tygodnika NIE - wtedy ani on nie widzi ich postów, ani oni jego. Pozostali userzy normalnie widzą posty z obu profili.