Wpis z mikrobloga

@grubson234567: Będąc adwokatem diabła: dlaczego Bosak miałby nie zablokować profil tygodnika "NIE", który tylko i wyłącznie ciśnie po nim i ani razu nie napisał nic dobrego o Bosaku? Ty byś na jego miejscu zrobił to samo przecież.
  • Odpowiedz
Będąc adwokatem diabła: dlaczego Bosak miałby nie zablokować profil tygodnika "NIE", który tylko i wyłącznie ciśnie po nim i ani razu nie napisał nic dobrego o Bosaku? Ty byś na jego miejscu zrobił to samo przecież.


@mroznykasztan: na potrzeby dyskusji troche "odwroce kota ogonem".

Jak ktos "po kims cisnie" to opcje mamy 2:
1-"cisniecie" jest uzasadnione i "ciskany" nie ma innych argumentow niz blokowanie
2-"cisniecie" jest nieuzasadnione. Wtedy "ciskany" (O ILE
  • Odpowiedz
Jak ktos "po kims cisnie" to opcje mamy 2:

1-"cisniecie" jest uzasadnione i "ciskany" nie ma innych argumentow niz blokowanie

2-"cisniecie" jest nieuzasadnione. Wtedy "ciskany" (O ILE JEST W MIARE INTELIGENTNY) wykorzystuje sytuacje i zapodaje "kontry". Efekt jest taki ze na idiote wychodzi ten kto cisnal pierwszy.

Tutaj mamy doczynienia z 1 czy 2?


@gorzki99: Nie wiem, z którą opcją mamy tutaj do czynienia - pewnie coś pomiędzy 1 a 2
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: Ja to widze inaczej. Prosty przyklad-napisalem glupote na wypoku-zreflektowalem sie to ani nie zablokowalem nikogo ANI NIE USUNALEM WPISU. Poprostu przyznalem sie do bledu. Biore odpowiedzialnasc za moje slowa i czyny. https://www.wykop.pl/wpis/58497493/euro2020-jakie-warunki-musza-zostac-spelnione-by-p/#comment-207832075 (jakbys chcial zweryfikowac-ostatni moj wpis w tym watku-no i przedostatni w sumie tez)

Moja czarnolisto na wypoku jest dosc pokazna ale nikt z tych co tam sa nie wyladowal na niej za to ze sie ze mna nie
  • Odpowiedz
@bastek66: O ja XDddd weź xanax. Tak napewno klęknąłem w synagodze i błagałem o plusy na mikroblogu w portalu ze śmiesznymi obrazkami. Chłopie lecz się, póki nie jest za późno. W sumie dziwie się ze tyle osób plusuje, ale jeszcze bardziej dziwi mnie jak fanatycy i partyjniacy maja o to ból dupy.
  • Odpowiedz
@bastek66: Hej @mulsus i @MVbaton podobno jesteście botami, tak was tu oskarżają partyjni działacze konfederacji bo dokonaliście myslozbrodni plasując ten wpis. Z góry przepraszam za wołanie, zostawcie proszę komentarz jeśli jednak jesteście ludźmi. Pozdrawiam ;)
  • Odpowiedz
@El3xetor: Ale co ma to wspólnego z tym że ktoś zabrania ci z korzystania z portalu tylko dlatego że nie podobają ci się jego poglądy .
w tym wypadku tylko wilk nie będzie widział wpisów koroluka
  • Odpowiedz