Wpis z mikrobloga

Największy minus tej kadry to póki co (obok Krychowiaka) Bereszyński. Jego zachowanie jest niewytlumaczalne (chyba, żeby tłumaczyć tym, że jest bardzo przeciętnym piłkarzem).
Chłop przy bramce Moraty, stał za nim chyba z metr. W głowie mu się nawet nie pojawił pomysł, że Moreno (nie pamiętam czy to on szedł że strzałem) może podać, a nie ładować. Jego plusem jest wszechstronność, ale tak naprawdę to ja nie pamiętam, żeby on zagrał solidne 2/3 mecze, z rzędu. Mam nadzieję, że skoro czasem trafiają się perełki to do kadry na jego pozycje wejdzie ktoś na lata i taki Bereszyński będzie grał tylko z konieczności.
#pilkanozna #reprezentacja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FanaticoRosso1910: Jego obecność wynika właśnie jak to napisałeś z uniwersalności oraz z dobrej gry defensywnej. Nie można oceniać zawodnika tylko po jednym błędzie, tam do spalonego brakowało milimetrów. Bereś wczoraj miał najwiecej odbiorow oraz przechwytów w całym zespole. Niestety kuleje jego gra w ataku oraz technika, miał chyba tylko 60% celnych podań. Nie radzi sobie z grą pod presją dlatego notuje straty. Pamiętaj też, że na tej pozycji nie ma
  • Odpowiedz
@XdareckiX ja wiem, że ma staty, bo nawet chyba squawka go postowala dzisiaj. Ale gość co chwila uwikłany jest w stratę bramki. A wczorajsza brama Moraty to kryminał dla niego, bo co z tego, że prawie spalony? On był kawał drogi za Moratą + mega spóźniony.
Tak jak piszesz, dziura po Piszczu wciąż głęboka
  • Odpowiedz
@FanaticoRosso1910: Zaraz, był obok Moraty, niestety źle go pokrył. Ta bramka jest na jego konto. Niestety boczni obrońcy to newralgiczna pozycja w dzisiejszym futbolu bo większość akcje obecnie konstruuje się skrzydłami. Dlatego gracz grający przy linii jest czesciej zaangażowany w grę niz np środkowi obrońcy. Bereś to przeciętny gracz, mający swoje mankamenty. Niestety nie ma lepszego na jego miejsce.
  • Odpowiedz