Wpis z mikrobloga

@MellaIsMoney: ciekawe w jakich ilościach ta amfa z mką... próbowałem solo kryształu mdma kilka razy i nawet w ilości 300mg na raz nie miałem takiego efektu jak po pigułach a jedyne co to nie mogłem wstać z kanapy z tej pluszowej euforii, ogólnie bez szału, byłem wręcz zawiedziony. Po pigsach muzyka przeszywa mi całe ciało, ciężko to opisać, na wejściu mi jak i moim znajomym włącza się straszny agresor który później
  • Odpowiedz
Mateusz


@PodniebnyMurzyn: mówisz że takie efekty można po nim uzyskać? większość ludzi na hyperreal mi pisało że z mefem już się piguł nie robi ale jak mka nie dziala na mnie jak piguły to chyba czas spróbować mefa doustnie... Ewentualnie może miks z mdma by tak zadziałał tylko pytanie czy to nie będzie już za mocne xD
@Jakis_Leszek: Też mi to przez myśl przeszło ale tak jak mówisz dostać MDA
  • Odpowiedz
@ihatemodels: za dużo tego walisz. Więcej nie znaczy lepiej, dlatego takie rozlanie kanapowe. Uważam, że przy dobrej jakości to najlepsza ilość 150-200mg. No i koniecznie przerwy, bo inaczej szybko stracisz zapasy serotoniny. No i oczywiście dobra dieta i jakieś suple co by odbudować zapasy.
  • Odpowiedz
@Salicylina: krótko po zarzucaniu na szybką odbudowę 5-htp, ale to i tak warto brać maksymalnie 5-7dni bo później się nie przyswaja. Tzn trzeba zrobić przerwę kilkutygodniową i znów można suplementować przez kilka dni. Jak pierwszy raz to suplementowałem to zajebiście poprawiło samopoczucie. Tyle że nie warto za długo tego brać. Potrafi sprawić że nie ma takiej #!$%@? krótko po zarzucaniu ;). Oczywiście w zestawie z kompleksem witamin + magnez.
Do dłuższego
  • Odpowiedz