Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć. W zasadzie nie mam pojęcia, dlaczego zdecydowałam się to tu napisać, aczkolwiek podejrzewam co może za tym stać. Od pewnego siedzi we mnie frustracja, żal, smutek. Zapytacie pewnie, cóż jest tego powodem? Ano, to zaraz wam napiszę. Zmagam się od urodzenia z wadą rozwojową (jaką to już zachowam dla siebie) jednak ma ona odbicie na mojej twarzy - określę to krótko - nie odpowiada ona normom społecznym. Ostatnio byłam uczestniczką sytuacji, gdzie naprzeciwko mnie jechali chłopcy, i kiedy zaczęła się zmniejszać odległość między nami, to już widzę grymasy na ich twarzy, wiem co się świeci. Gdy mnie mijali, to oczywiście padały pod moim adresem różne komentarze, jednym z nich było "dobra dupa, ale szkoda, że paskudny ryj". Resztę komentarzy nie będe przytaczać, bo szkoda mi klawiatury. Dochodząc do meritum - apeluję o minimum kultury w przestrzeni publicznej. Ja wiem, jestem brzydka, jestem gorsza być może. Ale ja naprawdę jestem świadoma tego i nie wiem, dlaczego ktoś usilnie stara się to jeszcze dosadnie podkreślać, kiedy ja przechodzę obok ludzi i czuję się brzydko mówiąc, jak najgorsze gówno. Z góry mówię, że nie potrzebuje pocieszenia, bo to nic nie daje. Mam nadzieję, że nie wyszłam na kogoś, kto szuka uwagi i żali się tylko w internecie - mam nadzieję, że ktoś to zobaczy i następnym razem oszczędzi sobie takich komentarzy. #rozowypasek #anonimowewyznania #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60cdf17eaee6da000a9a6c9b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 6