Wpis z mikrobloga

Ronaldo 36 lat, jedyne czego w piłce nie wygrał to MŚ mimo to ma taki głód gry i ładowania kolejnych bramek, że wygląda jakby dopiero wchodził do profesjonalnego futbolu. Ciekawe ile lat piłka nożna będzie czekać na drugiego takiego piłkarza. #mecz #pilkanozna #euro2020 #euro
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@Nie4tzsche4: ja pamiętam jak zaczynał w Manchesterze indie w-------m że to jakaś podróbka prawdziwego Ronaldo, a tak w ogóle to jakiś laluś i płaczek.
A to najlepszy piłkarz swojego pokolenia i kto wie kiedy ponownie będziemy mieli w piłce z takim talentem i taka umiejętnością jego wykorzystania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Nie4tzsche4: Taka kombinacja trafia się naprawdę rzadko. Urodzić się z układem nerwowym, który pcha Cie ku perfekcji, nie znosi półśrodków, predyspozycjami fizycznymi i sprzyjającym środowisku, któro pozwoli Ci te mieszankę wykorzystać.
  • Odpowiedz
W 2001 pracowałem z kucharzem, Portugalczyk osiadły w Polsce. Mówił mi wtedy, kogo wypuści Sporting w świat, i że będzie to gwiazda światowego formatu. Krisztuanu Ronałdo, mówi, to będzie numer jeden! Nie pomylił się. Ronaldo miał wtedy 16 lat, nikt o nim nie słyszał. Nazwisk było więcej, między innymi Quaresma, ale generalnie tylko Ronaldo zrobił mega karierę. To było jak wczoraj, a dziś chłopak jest u schyłku kariery.
  • Odpowiedz
  • 13
@Slazgu pytanie jak potoczy się jego kariera. W Ronaldo rozwala mnie to że to w jego wieku są piłkarze tacy jak Błaszczykowski, Podolski, Rooney, Balotelli (ten dużo młodszy), Schweinsteiger. Swego czasu gwiazdy swoich reprezentacji. Od kilku lat już niekatywni w reprze i dawno słuch o nich zaginął a ten ciągle na szczycie
  • Odpowiedz
@xqwzyts: szkoda, że Ibrą się tak nikt nie zachwyca, gość 4 lata starszy, a dał średniemu Milanowi awans do LM. Zobaczymy ilr strzeli Ronaldo za 4 lata
  • Odpowiedz
@P3tro nie znam nikogo innego w świecie sportu, kto tak profesjonalnie podchodzi do tematu. Chłop musi jeść, spać i trenować jak maszyna. Wzór dla każdego, nie tylko ludzi związanych z piłką. Mając w sobie tyle pasji, zaangażowania i zdolności do wyrzeczeń możesz być mistrzem we wszystkim za co się zabierzesz.
  • Odpowiedz
Taka kombinacja trafia się naprawdę rzadko. Urodzić się z układem nerwowym, który pcha Cie ku perfekcji, nie znosi półśrodków, predyspozycjami fizycznymi i sprzyjającym środowisku, któro pozwoli Ci te mieszankę wykorzystać.


@Lohengrin: do tego wiek biologiczny i jego wydolność organizmu jest oceniana przez lekarzy na 20-22 lata. Na pewno też zasługa bardzo dobrej genetyki, ale Ronaldo to też perfekcjonista w kwestii dbania o własne zdrowie.
  • Odpowiedz