Wpis z mikrobloga

@DobryMaron: Wiedźmin 3, bo wiadomo, to wiedźmin.
Nier Automata - świetna fabuła z nieszablonowym podejściem do opowiadania histori; budowanie świata w taki sposób, że masz ochotę przejść wszystkie sidequesty, by się o nim więcej dowiedzieć; super ścieżka dźwiękowa; fajna mechanika walki; minusy - dla niektórych styl anime może być nie do przejścia, ubiory czasami trochę psuły klimat sceny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@DobryMaron: klasyczny Doom. Gra ponadczasowa, do której wracam do dziś. Genialna mechanika, przemyślane poziomy, grafika która i dziś może konkurować z produkcjami stylizowanymi.

Z nowszych produkcji, to pewnie bym wybrał jakiegoś RPG, np. Skyrim, bo lubię się włóczyć po jakichś zakurzonych podziemiach z mieczem w ręku.. ;)
@DobryMaron: Wiedźmin 3 (całokształt),GTA V (całokształt), Fallout New Vegas(całokształt), Cyberpunk (misje poboczne, muzyka, grafika), LA Noir (kocham detektywistyczne klimaty), AC Odyssey (wielki świat, fajna walka, mity i całkiem fajna fabuła), Outer Worlds (kolorowe post apo, całkiem spoko fabuła), RDR2 (świat, spokojna rozgrywka, lubiłam pojeździć na koniu XD), Persona 5 (fabuła miazga, turowe walki), Mafia 1 i 2 (muzyczka, klimat i fajna jazda autem + model zniszczeń, mandaty), Borderlands (kocham wylatujące śmieci
@DobryMaron:
Persona 5 - muzyka, historia, gameplay i oprawa graficzna (nawet chodzenie po menu było mega przyjemne)
Nier automata - muzyka, ciekawa historia
Wiedzmin 3 - wiadomo
Ori - najlepsza platformówka w jaką grałem
Mirrors edge - jak na swoje czasy była innowacyjna i wciągająca - bardzo dobrze wspominam
Wild Arms na psx - sentyment z dzieciństwa, do teraz do niej wracam
@DobryMaron RDR2 - świat w tej grze jest tak stworzony, że najpewniej przez następne 20 lat nikt tego nie przebije, nie wiem czy obecnie nawet Rockstar będzie w stanie to powtórzyć.
Dodatkowo muzyka, pasująca idealnie do klimatu westernu, sam klimat, bohaterowie, historia to coś niezwykłego, wręcz na poziomie filmowym.
To co mi się jeszcze podoba to to, że gra jest osadzona w niezwykle ciekawym momencie Dzikiego Zachodu, gdy ten zaczyna już zanikać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DobryMaron: Najlepsza wgl? Ciezki orzech do zgryzienia. Moge napisac kilka najlepszych: bioshock, pierwsza mafia, gry z serii splinter cell, gry z serii batman arkham, soulsy plus klikacze takie jak: gry z serii broken sword, black mirror. Dlaczego? Klimat, klimat i jeszcze raz klimat gry.