Wpis z mikrobloga

Na Animal Planet nawet leci taki program "Kot z piekła rodem" o kolesiu, który pracuje z kotami, więc pewnie są specjaliści w tym kierunku. Są nawet na Yt jakieś odcinki.
  • Odpowiedz
@Gamxx: nie wiem skad takie zdziwienie, ja mocno sie interesuje etologia kotow i widze siebie w zawodzie kociego behawiorysty. Jak juz skoncze weterynarie to mam zamiar doksztalcac sie w tym kierunku. Wbrew pozorom ludzie czesto maja problem z nieprawidlowymi zachowaniami kotow jak chociazby sikanie poza kuweta.

Z tego co opisales wynika, ze kot wcale nie jest agresywny ale ma niski prog pobudliwosci dla wyzwolenia zachowan lowieckich, dlatego poluje na Twoje
  • Odpowiedz
@Gamxx: To są Behawioryści zwierząt, 'psi/koci psycholog' to potoczne określenie. Wbrew pozorom potrafią wyprostować zwierzęta po traumatycznych doświadczeniach życiowych.
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec: to kotka, niewysterylizowana, nie ma zwierzat, cale mieszkanie jest jej i nie brakuje jej przestrzeni do dominowania (wiem do czego zmierzasz z ta górą). ona po prostu poluje na wszystko i troche zle interpretuje co jest zabawa a co nie
  • Odpowiedz