Wpis z mikrobloga

@xandra nie wiem czy wiesz, ale Polska uczestniczy w europejskim programie kosmicznym i tworzy różne technologie które są wykorzystywane nawet przez NASA. Za granicą w wielkim zachodzie też mają wiarę i podobne problemy w małych miejscowościach.
  • Odpowiedz
Jako Polka boję się zajść w ciążę w tym katotalibanie


@xandra: XD. To już chyba masz jakąś ostrą paranoję. Przecież kościół w żaden sposób nie będzie ingerować w wychowanie twojego dziecka. Do kościoła chodzić nie musisz, religia i sakramenty są nieobowiązkowe.
Wychować dziecko, tak, żeby nie miało kontaktu z kościołem to naprawdę żaden problem.
Może chodzi o tą sławetną aborcję? - no jest zakaz, jest zły to fakt, ale nie oszukujmy
  • Odpowiedz
To już chyba masz jakąś ostrą paranoję. Przecież kościół w żaden sposób nie będzie ingerować w wychowanie twojego dziecka.

@mango2018:
- badania prenatalne tracą sens, no chyba, że wyjedziesz za granicę
- religia w szkołach jest przesuwana na środek zajęć, co uniemożliwia jej ominięcie, jednocześnie etyka jest niemal niedostępna, a dziecko musi być pod opieką
- apele w szkołach często są organizowane z udziałem klechów
- minister Czarnek zmienia podstawy programowe
  • Odpowiedz
Nadal nic?


@xandra: Tak, bo to błahostki, z którymi można sobie bez problemu poradzić i jeżeli to są dla ciebie przeszkody do posiadania dziecka, to nie decyduj się na nie.
  • Odpowiedz
@mango2018: To nie są błahostki, to jest partyjna i katolicka INDOKTRYNACJA. Robienie dzieciom wody z mózgu średniowieczną ciemnotą i zabobonami, ha tfu!
  • Odpowiedz