Wpis z mikrobloga

Robienie dzieciom wody


@xandra: No faktycznie, jak pozostawiasz wychowanie i kształtowanie dziecka 100% szkole, to może być problem.
Bo rozumiem, że posyłasz dziecko i masz #!$%@? co dalej, niech szkoła go uczy, niech go kształtuje, ty nic nie będziesz tłumaczyć, ty nie będziesz poświęcać czasu -niech szkoła się wszystkim zajmie.
Z takim podejściem to faktycznie, byłby problem.
  • Odpowiedz
@mango2018: Słuchaj, chcesz sobie dziecko wychowywać w przekonaniu, że dobre aniołki go pilnują, że bozia słucha, to kup sobie ziemię, zbuduj chatkę i żyj bez internetu, lekarzy, innych mediów, z honorem jak Amisze, hipokryto, a nie wpierzaj się w życie innych ze swoimi bzdetami wymyślonymi na potrzeby barbarzyńców - analfabetów sprzed tysięcy lat!
  • Odpowiedz
Słuchaj, chcesz sobie dziecko wychowywać w przekonaniu


@xandra: Ale ja tak wcale nie chcę. Jedynie ci tłumaczę, że to co piszesz, to po prostu problemy z dupy, które wyolbrzymiasz, bo w tym kraju nie jest żadnym problemem wychować dziecko z dala od kościoła.
A jeżeli wychować dla ciebie dziecko świeckie to problem, to nie powinnaś mieć dzieci, bo religia, jakieś tam bzdury od Czarnka to akurat najmniejsze problemy z jakimi
  • Odpowiedz
@xandra: Odkrywają kosmos inne planety i co odkryli jakie wyciągnęli wnioski? Poznali prawde ostateczna? Czy jedno wyklucza drugie?
  • Odpowiedz
@Kolti: Tak, skoro tyle ich jest tylko w naszej galaktyce, a galaktyk są miliardy to nie ma uja, by bozia wybrała sobie akurat naszą i jeden gatunek na niej jako ten ulubiony i wybrany xD
  • Odpowiedz
@xandra: Czasami aż sam nie mogę uwierzyć że w Polsce na porządku dziennym jest jeszcze takie wstecznictwo i kołtuństwo szczególnie na wsi. Jakby ludzie się zatrzymali mentalnie w rozwoju od czasów średniowiecza.
  • Odpowiedz
@xandra: Uważam samo to ze spośród miliardów atomów cząstek planet i galaktyk to ze piszemy tu ze sobą na portalu ze śmiesznymi obrazkami już jest w jakimś stopniu cudem
  • Odpowiedz
@Kolti: Cudem to raczej nie jest, bo ktoś kiedyś zwątpił w aniołki i zaczął myśleć, i wymyślił, a za nim poszli inni. Inaczej siedziałbyś w lepiance z krowich placków i rył komentarze na glinianej tabliczce. A nie! Przecież nie umiałbyś pisać xD ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@xandra: Niekoniecznie zwątpił wielu myślicieli i wynalazców było wierzących jak obecnie, uważasz ze wierzący to sam motłoch? Nie ma wśród nich chociażby profesorów medycyny?
  • Odpowiedz
@Kolti: Ktoś ostatnio wrzucał, wśród naukowców wierzących jest 4% Oglądałam kiedyś ciekawy program na Planete. Prowadzący odwiedzał wierzących naukowców - fizyków teoretycznych (wszystkich czterech) i pytał czy bóg jest ponad czasem czy może czas też go dotyczy. Oczywiście każdy miał inną teorię, które wzajemnie się wykluczały, podobnie jak ewangelie.

Nie ma wśród nich chociażby profesorów medycyny?

Są, i powinni im dożywotnio odebrać prawo do wykonywania zawodu za podpisanie klauzuli sumienia!
  • Odpowiedz
@Mikka: Przecież jak zawierza się kraj Jezuskowi i Maryjce, a dodatkowo jakiś biskupek chciał zawierzenia Aniołowi Archaniołowi... Ehhh
  • Odpowiedz
@xandra: uważam ze nie mamy odpowiedniej ilości danych, możliwości by pojąć skąd i po co tu jesteśmy, prawda może być taka ze w mitycznym ,piekle’ już jesteśmy, nasz stan fizyczny i umysłowy zmieni smierć która sami musimy sobie zadać
  • Odpowiedz
@Kolti: Najbliżej tej waszej wiary jest teoria symulacji, ot jakiś mały kosmita chciał odpowiednik akwarium dla mrówek na lekcję pszyry i prosz, gotowe.
  • Odpowiedz
@xandra: Możliwe ze w dużym uproszczeniu tak jest, a powiedz mi bo zakładam ze jestes niewierząca, jaka siła powstrzymuje cię przed popełnianiem zła? Tylko kodeks karny i sumienie o ile jest takie coś? Po co być empatyczna osoba? Co cie obchodzi dobro innej osoby, czemu nie ukradlabys portfela znaleIonego na chodniku gdyby nie było świadków
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xandra: ty no ja sam nie chodziłem na religię już od trzeciej klasy podstawówki, sam bym jeszcze dziś #!$%@? finansowanie kościoła, ale mówienie że nie urodzisz dziecka bo katoliban to trochę zbyt mocne przerysowanie.

Polska się laicyzuje więc słuszne oburzenie budzi to, że ministrowie próbują robić jakieś fikołki z papieżem, że taczki hajsu idą na kościółek, ale to jest niedźwiedzia przysługa i żadne ruchy nie zmienią tego, że za 10
  • Odpowiedz