Wpis z mikrobloga

Sport mi to obcy, więc tak się zastanawiam – czy absolutnie najbardziej pr0 ekstatycznym przeżyciem, którego można doświadczyć na rolkach jest jazda TYŁEM, podkreślam koniecznie TYŁEM po ścieżce rowerowej z bonusowym dodatkiem bujania się od lewej do prawej i ostrego hamowania pod kołami rowerów, do których dojeżdża się na 10 cm, wszystko to koniecznie nie patrząc gdzie się jedzie, czy tylko ja na takich odpadów trafiam w hurtowych ilościach, xD?

#warszawa #rolki #rower
  • 4
  • Odpowiedz
czy absolutnie najbardziej ekstatycznym przeżyciem, którego można doświadczyć na rolkach jest jazda TYŁEM, podkreślam koniecznie TYŁEM po ścieżce rowerowej z bonusowym dodatkiem bujania się od lewej do prawej i ostrego hamowania pod kołami rowerów


@Warzywo: Nie. Jeszcze można przeskakiwać nad jadącymi rowerami, ale nie każdy tak umie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Warzywo: Pomysł, żeby patrzeć się tam, gdzie się jedzie podczas jazdy tyłem z jakiegoś powodu jest mało intuicyjny i mało osób o tym wie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Większość się dowiaduje, kiedy jest już trochę za późno i faktycznie jest to całkiem powszechny problem ;d
  • Odpowiedz