Wpis z mikrobloga

  • 2
@koral_neyd tańcz i bywaj na sali. Serio. Klepie po 25 wesel rocznie od kilku lat, i wiele par młodych zapomina o tańczeniu, a bez nich ludzie często się nie bawią. To według mnie najważniejsza uwaga, o której młodzi zapominają.

Kolejna, to że Wasza rozpiska z czasami tak naprawdę gówno daje. Ostatnio dostaliśmy rozpiskę, co w którym momencie ma być i jak zwykle nic nie poszło wg czasu - albo kuchnia spóźniona, albo
  • Odpowiedz
@koral_neyd: koszyk z niezbędnikami w łazience pań - rzeczy typu dezodorant w chusteczce, zwykłe chusteczki/mokre, opatrunki, kilka tamponów/podpasek. Widziałam to na jednym weselu, zastosowaliśmy u siebie i brat teraz też przygotuje u siebie
  • Odpowiedz
@koral_neyd: Że Młoda Para wlicza się w ilość talerzyków. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Menedżerka sali mi mówiła że Młodzi prawie zawsze o tym zapominają.

Poza tym absolutny nr 1: żadne atrakcje tak nie budują atmosfery wesela, jak naładowana radością i szczęściem Para Młoda, po której widać że ślub był dla nich czymś o wiele większym niż zwykła formalnością. To już widziałem parę razy, że wesele biedne i
  • Odpowiedz
@kijanka23 koszyk już przygotowany, też mi się to bardzo podoba na weselach, najlepiej jak są w nich plastry na otarcia po niewygodnych butach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@southlander staram się mieć podejście że to ma byc nasze święto a nie sukces organizacyjny, ale tesc jest innego zdania ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@koral_neyd: 10 razy się zastanów czy na pewno potrzebujesz-hipotetycznie, podaję przykłady, żebyś miała zarys- personalizowanych zawieszek na wódkę, ksiąg gości (na weselach, na których byłam większość miała je w pompie), szlafroków/wieszaków z napisem mąż/żona, personalizowanych drewnianych napisów wbijanych w babeczki itp. Gubi się to w tłumie i generuje koszta.

Odradzam użycia białego dywanu- na przejście od drzwi do urzędnika czy ołtarza-kuzyn machną sobie taki w kościele, bo biały, weselny i po
  • Odpowiedz