Wpis z mikrobloga

#warthunder

Ground RB to jest taka wesoła pomyłka. Rozwalam 2 czołgi za pomocą M24, spawnuję się w F4U1D, 7 czołgów i wozów opancerzonych rozbijam strzelając im po dachu, 1 Bf 109 F2 rozbija się próbując wymanewrować Corsaira na klapach.

Ogólnie ten tryb to "kto dorwie jako 1. samolot" - pyk bombką w przeciwnika, a potem szybko w górę i w bok, żeby zaatakować z góry spawnujące się samoloty i właściwie jesteśmy ustawieni na całą rundę.

Nie widze sensu, by się w to bawić, bo w obecnym kształcie to taki Arcade 2.0 - też można kampić nad spawnem, tylko łatwiej ludzi ubijać i nagrody lepsze :D
I tak, owszem, czołgami gram źle, nie znam map, więc czasem jeżdżę 15 minut i nikogo nie spotykam, a potem nagle dostaję strzał znikąd, czasem strzelam w bok paru przeciwnikom, czasem wyjeżdżam gdzieś i dostaję 4 pestki, bo to "popularne miejsce". Ehh. Ale za to samolotami to cyrk zupełny i współczuję ludziom w niemieckich czołgach - bo ruskich i amerykańskich ubić waląc w dach się często nie da, lub jest to ekstremalnie utrudnione.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrowaMleczna: Ja widzę problem w trybie rozgrywki, który umożliwia farmienie łatwych killów po 4 minutach gry i to bez użycia żadnych umiejętności. I tyle. Mi tam to odpowiada, bo w odróżnieniu od Air RB, tu Fw 190 F8 sprawdza się wspaniale jako myśliwiec, ale jednak ten sukces wydaje się tani i niezasłużony.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: fragi zawsze beda latwe jak kazdy ma kilka spawnow i nie ma hp jak w wocie. w ten sam sposob mozna uznac ze ruska 122mm jest za latwa bo tez wystarczy mniej wiecej w kogos wycelowac i frag zawsze wejdzie, albo takim m18 wystarczy pojechac zrobic lekka flanke i widzisz 1/4 przeciwnego teamu bokiem i szczerze wg to jest jeden z plusow wt - granie 1 pojazdem trwa krotko
  • Odpowiedz
@KrowaMleczna: Tylko w czągu jak znasz mapę, to masz dobre szanse nie dać się ubić, nawet jeśli bywa z tym ciężko. W samolocie - no ktoś ci robi z ogona jesień średniowiecza chwilę po spawnie i cześć.

Albo inaczej - jak ubijam czołgi, to wiem, że sam też mogę oberwać. Niszcząc samoloty w ground RB czuję się, jakbym kopał szczeniaczka.
  • Odpowiedz