Wpis z mikrobloga

#ankieta #wzrost #przegryw #niebieskiepaski

Pytanie do niskich mirków (którzy się za takich uważają, nie podaję granicy). Czy gdyby każdy możliwy wzrost cieszył się porównywalnym powodzeniem u wszystkich kobiet, to wolelibyście być:

W takim przypadku wolałbym być:

  • sporo wyższy od partnerki 20.0% (25)
  • trochę wyższy 44.0% (55)
  • w takim samym wzroście 8.0% (10)
  • trochę niższy 3.2% (4)
  • sporo niższy 8.8% (11)
  • absolutnie obojętne 16.0% (20)

Oddanych głosów: 125

  • 14
@Rampararampamm: Aha, plusa dałem za zbyt wysoki wzrost względem dziewczyny. No źle się tańczy z bardzo niską, czasem trudno zdjęcie razem zrobić, pozycje na stojąco są tyci bardziej wymagające, ludzie też czasem robią #heheszki, że ty taki dzik a ona taka drobna i co się z nią biedną dzieje wieczorami :D Swoją drogą słuszne domysły XD 35cm różnicy nie jest jednak w normie i zwraca uwagę.
@Rampararampamm: bo sam mam 197cm/ponad 100kg wagi i minimum 90% loch odpada na starcie za niski wzrost/małe ciało przez co mam drastycznie zawężony wybór. Ktoś kto nigdy nie był wysoki raczej nie zdaje sobie sprawy że ciężko się podniecić takim małym ciałem samicy. Nie ma czego macać ani przytulać, a jak jest przytulanie to tak jakbym kota przytulał obawiając się żeby mu nie połamać tych cieniutkich, delikatnych łapek którymi jak dotyka
Ktoś kto nigdy nie był wysoki raczej nie zdaje sobie sprawy że ciężko się podniecić takim małym ciałem samicy.


@RychuiPeja: Myślę, że to już bardziej twoja preferencja, bo większość mężczyzn jest nakręcona na "neotenię" (cechy dziecięce w wieku dojrzałym). No a kobiety (duża część, oczywiście nie wszystkie) lubią być bezbronne i nie mieć żadnych szans fizycznie ;)
Ogień jest raczej super z taką małą, tylko czasem jest niepraktycznie. Plus nie każda