Wpis z mikrobloga

dostał w ryjca od turasa ręką


@kuzyn123: przecież go lekko klepnął żeby nie udawał, wcześniej się zderzyli i trzymał się za nogę a oberwał w brzuch. Potem też szybko ozdrowiał :)
No niestety wynika to z różnic kulturowych Turek klepnął leżącego w policzek lub brodę, bo tamten aktorzył jego zdaniem, co w Turcji jest zwyczajne a Walii obraźliwe....


@popmart: W sumie ciekawe. Nie wiem jak jest w Turcji ale w Walii jest pewnie tak jak w Polsce. Jak w barze klepniesz obcego ziomka w tej sposób to jest de facto zaproszenie do bójki
@YourDoom: Jak lubisz sporty bez udawania to polecam rugby, od jakiegoś czasu piłka kopana mi się przejadała oraz dosyć mam oglądać takiej pajacerki jak ww meczu. FIFA nic nie robi aby ten cyrk ograniczyć wiec i nie chce brać w im udziału.
W rugby niedopuszczalne jest aby którykolwiek z zawodników udawał jakiś faul lub symulował. Za to można dostać nawet czerwoną kartkę oraz środowisko rugbistów wyśmiałoby takiego gracza. Rugby to trudny
@Minieri: ci piłakrze zachowują się jak postacie w jakieś dupnej strzelance. Lekko go ktoś dotknie, a ten nagle trafi kontakt z podłożem i się przewraca XD
W 1:29 idealnie to widać - burak dotknięty i nagle stopy ma 5 cm nad murawą. Niezły kabaret, niezłe aktorstwo. Na początku popychają się i nikt się nie przewraca po tych popchnięciach. Może ktoś nagle zmienił grawitację ;)
Jakbym oglądał bijatyki przedszkolaków ;D