Wpis z mikrobloga

  • 2
@iAmTS: Co to za różnica czy był szczepiony czy nie, skoro miał pozytywny wynik? Szczepienia chyba mają znaczenie tylko przy kontakcie z zarażonymi.
  • Odpowiedz
@Myrdin: no takie, ze jest inny protokół kwarantannowy, napisałem to przecież. Krócej będzie na niej jeżeli mu ją przyklepią, tak pisali na twitterze. Nie wiem czy to jest na 100%

No bo generalnie szczepiony ma mniejsze szanse na zarażanie, nawet jeżeli jest chory objawowo czy nie.
  • Odpowiedz
@justkilling: @iAmTS: Taka 'zasada' działa tylko wtedy gdyby miał KONTAKT z osobą zarażoną, a nie sam się zaraził. Jeśli faktycznie ma wynik pozytywny to zostaje na kwarantannie do momentu gdy będzie miał wynik negatywny (zapewne będzie miał robione kilka testów dziennie teraz) + 3 dni. Czyli może to być 5 dni, a może być i 14. Więcej info pojawi się pewnie wkrótce.
  • Odpowiedz
@iAmTS: Osobiście myślę, że w pozytywnym scenariuszu nie opuści on żadnego meczu, w negatywnym - pierwsze dwa mecze finałów konferencji. Te dwa mecze mogą być jednak wystarczające żeby pogrzebać wynik serii, niezależnie czy będą grać oni z Utah czy Clippersami. Doświadczenie CP3 będzie kluczowe dla Suns w walce przeciw tak dobrze zorganizowanym defensywnie drużynom.
Pierwszy mecz finałów konferencji będzie 21/22 czerwca (o ile seria skończy się na 6 meczach) lub
  • Odpowiedz
Taka 'zasada' działa tylko wtedy gdyby miał KONTAKT z osobą zarażoną, a nie sam się zaraził.


@Ryszardzislaw: ale pozytywny test jeszcze nie musi oznaczać zarażenia, spokojnie

z resztą był szczepiony, 10-12 dni to jest max
  • Odpowiedz