Wpis z mikrobloga

@wsciekly_szumrak: ja daje sos. Zamawiam sobie telepizze czy inna pizzhut to czemu mam nie pac sosem. Mam sie zachwycac drożdżowym smakiem biednego ciasa? Xd gdy ide zjesc dobra włoska pizze to poleje sobie troche oliwa. Ale 99% załatwianych pizz bez sosu nie przyjdzie xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@starypijany123: ja ponad rok temu zwietrzyłem jakiś spisek monopolowy na dostawców ketchupu na wynos do wszystkich pizzerii na górnym śląsku: gdzie nie zamówisz wszystko to ta sama breja, w tym samym prostokątnym opakowaniu ( ͡° ʖ̯ ͡°) zresztą czosnkowy też zawsze ten sam...

@Czeski_Pablo: W Katowicach w jednej zamówiłem kiedyś i dostałem sos do pizzy konsystencji jakby sosu pomidorowego do mięsa dodatkowo z jakimiś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wsciekly_szumrak: do napoletany nikt nie da sosu ale do staropolskiego placka drożdżowego z kiełbasa i serem gouda z kostki jakis sos jest wręcz wskazany xD
  • Odpowiedz
  • 14
@wsciekly_szumrak Pitca z oliwą buahah weź mnie tam trzymaj chłopie, może jeszcze z octem? Po to istnieją sosy żeby sobie egelancko dopasowywać. Wykwintna hawajska? Cyk sosik tysiąca wysp. Syta kebabowa? Pach czostkowy. Poważnie jestem wstanie uwierzyć że są ludzie co by pili gotowana wodę z ogórków jak herbatę gdyby tylko robili to na zachodzie.
  • Odpowiedz
sos w pizzy powinien być za darmo, tym bardziej że to i tak jakieś błoto jest


@kosti9191: ale wiesz, że wtedy jest po prostu w cenie pizzy?

poza tym nie każdy potrzebuje/chce sosu, wtedy czasem leci do śmieci ;c
  • Odpowiedz
@kosti9191: Co to znaczy za darmo? Za darmo czyli wliczone w cenę pizzy, i osoby które go nie chcą i tak za niego płacą. U siebie robimy na kieleckim i świeżym czosnku, 2 zł za 80 ml i zostaje kilka groszy po odjęciu kosztów.
  • Odpowiedz