Wpis z mikrobloga

Ostatnio sporo czytam na temat jakie są #p0lki i duża część z was ma racje. Ponad miesiąc temu rozstałem się z narzeczoną, z czasem wychodziła z niej jej pretensjonalna natura, bywało cholernie ciężko, każda próba rozmowy na temat rozwiązania problemu kończyła się tym, że to zawsze ja byłem najgorszy. Z drugiej strony mam córkę z poprzedniego związku i z byłą partnerką mam przyjacielską relację, także jestem przykładem że po rozstaniu i mając dziecko, można się nie kłócić i normalnie ze sobą rozmawiać. Ale do rzeczy. Po rozstaniu poczułem wielką ulgę, teraz widzę ile czasu mogłem poświęcić na swoje zainteresowania. Czuje, że żyje, nikt nie stoi nade mną i nie ogranicza. Może w przyszłości jeszcze z kimś będę, ale nie mam na to ciśnienia, cieszę się chwilą i że mogę robić to, na co wcześniej nie miałem czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zwiazki #wygryw #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 3
@Cypselus: Nie powiem stanowczo, że zamknięty, bo niczego nie mogę wykluczyć. Najlepsze jest to, że po tylu latach potrafimy ze sobą lepiej rozmawiać niż w związku i na pewne rzeczy które kiedyś wkurzały dziś bierzemy na dystans, z uśmiechem na twarzy. Też znam takie powroty po latach i te pary są do dziś razem.