Wpis z mikrobloga

Dzisiaj poznamy zachowanie p0lki: LOSOWANIE CHADA
Polega ono na bezwstydnym spermieniu do każdego chada, którego p0lka spotka albo przesunie ją w prawo na tinderze.
Zachodzi wtedy wystawianie tzipska bez pardonu. p0lka już samym wyrazem twarzy potrafi okazać swoją bezwzględną uległość wobec nadrzędnego materiału genetycznego.

W przypadku odmowy często występują: histerie, błaganie, czy próby wzbudzania litości. p0lka chwyta się pazurami chada i łatwo nie odpuści. Będzie plastycznie dopasowywać się do obiektu westchnień licząc na benefity, a następnie orbitować, często walcząc z innymi orbiterkami o jego względy.

Co ciekawe, akurat to zachowanie ma swojego męskiego odpowiednika - jest to SPERMIARZ HIPERGAMICZNY. Występuje jednak znacznie rzadziej w przyrodzie niż SPERMIARZ POSPOLITY.

LOSOWANIE CHADA to jedna z wielu hipergamicznych strategii rozpłodowych p0lek.

#p0lka #blackpill #redpill #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przegryw
źródło: comment_1623795048SVU9R16oA8TxAvUE2gMbuA.jpg
  • 3
@swiety_spokoj bo niestety nie
Ilość chad nie odpowiada ilości polek chętnych na Chada. Nie ma czegoś takiego jak losowanie Chada.

Działa natomiast schemat wody i pragnienia.

Spragniona polka podchodzi na czterech łapach do Chada, moczy pyska (nawadnia się poprzez takie zabiegi jak ons i fwb) po czym odsuwa się i daje napoić się dobrymi genami reszcie polek. Te cwane bestie działają bardzo dobrze w stadzie mimo pozornej konkurencji wobec siebie. Widać to
@Sonia_Zwierzynska: liczba chadów nie musi odpowiadać liczbie p0lek, bo jeden chad może wyruchać ich wiele

Sam jestem 7/10 i nawet jako chad-lite doświadczyłem tego zjawiska na własnej skórze, witaminki 4-5/10 bez żadnego zażenowania wypinały do mnie tzipę i patrzyły na mnie maślanymi oczami, albo robiły głosem takie jakby jęczenie żeby dać próbkę głosową i zachęcić

Beciaki musiały o nie zabiegać, finalnie doszło do związków, ale gadzi mózg p0lki nimi gardzi podświadomie