Wpis z mikrobloga

Czy kogos na tinderze tez kompletnie z nikim nie paruje? XD nie jestem rudym 160cm, profil elegancki, ze sam bym dal w prawo - na zywo tez jestem nawet wyjsciowy. Pierwsze 2 dni - 10 par, nastepny tydzien - 0. Nawet licznik lajkow nie rusza.

Moglbym wpasc w kompleksy, ale to ewidentnie wyglada jakby algorytm tindera z niewiadomych powodow momentalnie zakopal mnie na samym dnie. Ktos tak mial?

#tinder
  • 18
@marcinekgdy: Miałeś już kilka razy konto? Bo ja tez to zauważyłem, kiedyś po 100+ lajkow dziennie, 2000 dobrych par to w pol roku robiłem. Teraz straszna żałość, dziennie to może z 20 lajkow wpada.

Ale co się dziwić to ma zarabiać, wiec pewnie wymuszają kupowanie goldow itp :D
  • 0
@aukolb rok temu mialem konto siekniete z czystej ciekawosci i mnie parowalo na okraglo mimo, ze mialem jedno srednie zdjecie i brak opisu XD od razu znalazlem babe, ale ostatnio sie wysypalo no i widze, ze teraz w tydzien zony nie znajde

Ale konta sa na innych numerach tel to nie wiem czy ma to jakis wplyw?
@marcinekgdy: zauwazylem ze trzeba sie wstrzelic bo ogolnie to robie nowe konto co 2-3 tygodnie

Raz jak zaloze to pary wpadaja nornalnie, a raz prawie wgl, czasem przez tydzien nic, a potem nagle 10-15 w 1 dzień

Aaaa, i obecnie mam golda na próbę i to nic nie daje w tej kwestii xD trzeba by bylo kupic boosta na 12h/24h za milion złotych xD
@marcinekgdy: U mnie to samo. Polubień cały czas +99. Jednego dnia wpada max jedna para, a kilka dni później 14 par, ale tylko za drugim przesunięciem. Dlatego trzeba odświeżać, i przez jakiś czas każdy drugi profil to para. Jak zakładałem pierwszy raz tindera, jakieś 2 lata temu, to dopasowań było jakieś 3x więcej, z dużo gorszymi fotkami.
@Czarendze1r: Liczą polubień się nie sugeruj. Nawet jak dasz kogoś w lewo, z osób które Cię polubiły, to ta liczba nie spada - jak sobie golda kupisz to zobaczysz że te osoby dalej tam są. Jedynie jak dasz w prawo i sparuje to liczba spada. Poza tym do tych lajków nierzadko trafiają osoby spoza przedziału wiekowego/odległości.