Wpis z mikrobloga

Dzień dobry dzień dobry #ozdobka z tej strony.
Chiałem oficjalnie przeprosić @marek-hoffmann.
Za to że nazwałem go "ćpunem", wiem że to jest jego normalne zachowanie, że nie był na żadnych środkach dozwolonych czy nie dozwolonych.
W walce jak zawsze tak jak z Burneiką tylko uciekałem wyplułem szczęke specjalnie bo chciałem tą walke przegrać.
Uważam że Adbuster jest stworzony do walk w oktagonie ma bardzo silny charakter nie boi się walczyć jest bardzo honorowy.
Nie widział jak mi wypadała szczęka.
Sędzie nie popełnił błędu, po prostu specjalnie ją wyplułem i myślę że sędzia to widział dlatego nie przerwał tej walki.
Ogólnie chciałbym przeprosić wszystkich co we mnie wierzyli.
Ja się nie nadaje do walk jestem słaby psychicznie zostałem wygwizdany widownia miała rację.
Szanuje ich bardzo bo mam 41 lat mam bardzo słabą sylwetkę ogólnie nie lubię się bić.
Zrozumiałem to dzisiaj jeszcze raz @marek-hoffmann cię bardzo przepraszam.
Twoje wywiady po gali wskazują na to że po prostu taki jesteś.
Pomyliłem się nie chce żebyś szedł tak jak mi groziłeś do sądu.
Nie chce też żebyś szedł na policję bardzo cie przepraszam przepraszam też twoich fanów.
Ogólnie chcę wydać to oświadczenie żeby ludzie zrozumieli że odchodzę z fame mma.
Nie dostanę walki z Polakiem która była mi obiecana.
Przegrałem 3 walki jak zawsze tylko uciekam nie znam się na tym i chciałem wszystkich swoich widzów przeprosić za to żę tak się zachowałem niestosownie i ogólnie przepraszam pozdrawiam.
#famemma
  • 4