Wpis z mikrobloga

O ile przeważne nie zgadzałem się w tym, że Konfederacja = PiS, że przecież to, że mają takie same poglądy w kwestii aborcji to przecież inaczej nie zagłosują jak PiS.

Ale dzisiaj konfederaci przegięły pałkę. Zorganizowali debatę, którą Staroń olała, przyszedł Wiącek i naprawdę fajnie się zaprezentował a kilku debili zagłosowało na kandydatkę, która ich olała i miała w dupie.

Nic tylko splunąć i nacharkać im bo tylko na to zasługują. HA TFU

#konfederacja
  • 17
@Zendemion: @Back_Space: Wstrzymanie się od głosu jest na rękę pisowi i przyczyniło się do jej zwycięstwa, więc nie #!$%@? że to nic. W konfie jak w typowej partii wygrały partykularne interesy i mamy to co mamy. Ja #!$%@?, aż mnie ciary żenady przechodzą jak sobie przypomne że prawie 10 lat na Korwina głosowałem.
Kulesza to w ogole widzę Andruszkiewicz 2.0 - róbcie screeny
@toporek1234:
Pobierz n.....k - @Zendemion: @Back_Space: Wstrzymanie się od głosu jest na rękę pisowi i prz...
źródło: comment_1623821577AsJEruyEkFtvNKW4lW7TPl.jpg
@nie_programista_20k: Ale ja nie mówię, co jest na rękę PiSowi, a co nie. Ja tylko zwracam uwagę na (uwaga cytuję mój poprzedni komentarz): Przecież za Staroń nawet 1/3 Konfederacji NIE zagłosowała, więc o co ci typie chodzi? Pretensje miej do pojedynczego posła, a nie całej Konfederacji.

A co do Kuleszy to się w #!$%@? mylisz. Robisz z niego Andrudszkiewicza bo zagłosował na laskę, która dłużej była w PO niż w PiS
@Back_Space Przecież jasne było jaki będzie wynik przy takich głosach i takim rozkładzie głosów w innych partiach, bo przed głosowaniem poza konfą wszyscy się zadeklarowali.

Bądźmy poważni, mieli możliwość wpłynąć na wynik głosowania. Nie zrobili tego znaczy że taki im odpowiadał.
@Back_Space Już #!$%@?ąc od tego, że nie wierzę, że to nie w jakiś sposób między sobą konsultowane, , to jeśli faktycznie zrobili na zasadzie "każdy se głosuje jak chce" to faktycznie bardzo na plus, że w momencie gdy mają możliwość o czymś zadecydować, to decyduje ślepy los a nie jakaś wewnątrzpartyjna analiza.

To jest poważna partia, ta partia jest poważna.

Wolałem jednak jak ci goście byli poza sejmem, przynajmniej nie czułem wyrzutów
@witajswiecie: tak #!$%@?, konsultowali: "słuchaj zrobimy taki myczek, ja zagłosuje tak, ty tak, on tak, jakoś to będzie" xDDDD

Mogli sobie oczywiście rozmawiać jakie maja PRYWATNE preferencje, ale to wszystko.

Ps. nie obchodzi mnie czy mi wierzysz. Ja stwierdzam fakty. Mniej niż 1/3 Konfederacji poparła Staroń. EOT.
@witajswiecie: Lewica to jest poważna partia, ta partia jest taka poważna. Bardzo poważna. Wolałem jednak jak ci goście byli poza sejmem, przynajmniej nie czułem wyrzutów sumienia za oddany na nich głos. (oczywiście mowa o środowisku SLDowskim, bo razemkom to konsekwentnie kij w oko)
@witajswiecie: Jak na razie to ty żyjesz w oblężonej twierdzy. Ty serio myślisz że randomowy screen jest dowodem? Wyborca Konfederacji miałby totalnie w dupie to jak posłowie zagłosowali w tej kwestii - bo wyborca Konfederacji wie, że obydwaj kandydaci są źli, więc niech posłowie se robią co chcą. Na tym polega ideowość partii.
@Back_Space nie doceniasz tego, że całkiem sporo ludzi zagłosowało na Konfę ze względu na poglądy gospodarcze wychodząc z założenia że w pozostałych kwestiach "jakoś to będzie"

Niestety efekt tego jest taki, że niestety w obecnym układzie gdy chodzi o rozwalanie państwa od strony gospodarczej PiS ma sojusznika w postaci lewicy, a gdy chodzi o rozwalanie państwa od strony wolności osobistych i kwestii obyczajowych mają konfę

Tyle przegrać xd
a gdy chodzi o rozwalanie państwa od strony wolności osobistych i kwestii obyczajowych mają konfę


@witajswiecie: Ale na jakiej podstawie to stwierdzasz?

Na takiej że 3 na 11 posłów Konfederacji zagłosowało na laskę, który więcej lat była w PO niż w PiS?

Podaj choć jeden dowód na to co napisałeś. Kiedy niby mieli Konfę, do rozwalenia wolności osobistych, skoro Konfa też jest za wolnością osobistą?