Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#xbox #konsole #komputery

Kurła , bujałem się tak z modernizacją kompa , że dziś karta graficzna kosztuje tyle co dwa lata temu porządny komputer do gier. Wtf.

Stwierdziłem że zostawiam starą jednostke, wciąż daje rade , i5-4690k i 970. Kupię Xboxa series X i monitor 4k. Jaki monitor 4k polecacie? Wpadł mi w oko Dell S3221QS. Może coś innego do tych 2k?
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kick_Ass: Moim zdaniem zdecydowanie lepiej będzie kupić lepszy monitor 2k, niż słabszy 4k.
Na 32 calach nie zobaczysz różnicy.
Ale konkretnego modelu to nie doradzę, popytaj na #pcmasterrace i #monitory może.

No i zdecydowanie warto dołożyć do Series X, bez dwóch zdań
ja na ten przykład używam tv 40' 4k. służy mi zarówno jako monitor do pc jak i do XSX. może nie jest wybitny bo już ma swoje lata (kupiony w '16) ale ciągle daje radę. planuję go zmienić w ciągu najbliższego roku-dwóch ale też na tv tylko lepsze parametry, może oled/microled. dałem za niego 2200zł 5 lat temu gdzie monitory 40 były najmniej po 3k.
Ważne jest tylko, żeby miał tryb monitorowy
@Kick_Ass: QHD zdecydowanie lepiej bo oferują ponad 120hz, na 4k masz tylko 60hz w sensownych pieniądzach. Ostatnio kupiłem do PC + XSX monitor gigabyte g32qc i jest mega. Monitory mają za słabą jasność na HDR (w okolicach 400) ale aby HDR był widoczny minimum wymagane jest 600cd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MMaros: ok poczytałem o tym monitorze, zamówiłem. Dzięki wielkie. Teraz muszę poszukać x-a. Jakieś problemy wychodzą z nim? Pamiętam na początku problem że zaczął soboe vapeować. Rozwiązali ten problem?
@Kick_Ass: A co do monitora to ręcznie trzeba ustawić qhd i 120fps plus wyłączyć materiały 4K aby nie przełączał się przy cut scenkach. Bo monitor akceptuje sygnał 4k60 i wtedy konsola będzie działać w tym trybie i tracimy więcej fps