Wpis z mikrobloga

Kolejny guru przegrywów upada. Jeden, @WykopekBordo, ściemniał im, że jest prawiczkiem. Przesyłali mu donejty, dorobił się na oszustwie bodaj 30 000 zł.

Drugi wódz upadł dzisiaj - chodzi o @Blackpill_RAW. On ich nie dymał na kasę. Dymał ich na plusy. Od 7 miesięcy jest w związku. Jeszcze 4 miesiące temu pisał, że brzydzi się patrzeć na kobiety. Jak dziś przyznał, siał mizoginię dla atencji od przegrywów i wcale tak nie myślał.

Czy istnieją większe simpy od przegrywów? Taki beciak płacący laskom na Twitchu to chociaż skrawek cycka zobaczy. A przegryw, wyskakujący z kasy i plusów dla swoich idoli, dostaje tylko kłamstwa.

Normalnym ludziom z tagu przegryw radzę w końcu wyjść z tego syfu. Jak widzicie, jesteście wykorzystywani przez normików w przebraniu. Leją wam incelski gnój do glowy, podczas gdy sami wiedzą, że to wszystko bzdura - i peklują juleczki w najlepsze.

Najbardziej gorzka z gorzkich pigułek to taka że to wasi idole gnoją was bardziej niż jakakolwiek Julka.

Czekam aż się okaże że Doktur Szarpanky od miesięcy nabija na buzdygan jakąś lewaczkę z twitterka, a potem wieczorami czytają komentarze pod jego filmikami i gniją razem jedząc truskawki.

Wpis o którym mowa

#neuropa #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bekazprzegrywow
Pobierz Kozajsza - Kolejny guru przegrywów upada. Jeden, @WykopekBordo, ściemniał im, że jest...
źródło: comment_1623771794uJRrwaDi5GlVskuRi9lLCp.jpg
  • 99
@Kozajsza: Już dawno pisałem że cały #blackpill na wykopie to jedna wielka farma trolli ale byłem tylko opluwany. Wszystko wyglądało od początku jak zaplanowana akcja co się właśnie potwierdziło. Jak widać, wystarczy tylko mieć lekkie pióro i można robić na wykopie karierę bo ludzie którzy wg białka nie łykają ściemy są rasowymi pelikanami.

Nie wspominając że gdyby Blackpill RAW był przegrywem to już dawno by mu się znudziło produkowanie na wykopie
@Kozajsza:

Normalnym ludziom z tagu przegryw radzę w końcu wyjść z tego syfu. Jak widzicie, jesteście wykorzystywani przez normików w przebraniu.

Tyle prawdy, od początku idea przegrywu była ironiczna i prorokami tej idei byli zawsze dynamiczni normicy
Gorszy pieniądz wypiera lepszy pieniądz, wiadomo ze przegryw nie bedzie miał tyle dynaminy i motywacji, żeby pociagnąć za sobą tłumy
@Kotlet_2137_schabowy a głupoty gadasz. Ja sam rucham od 16 roku życia i miałem 10+ dziewczyn i zgadzam się z tym co.glosi blackpill, co więcej większość dziewczyn w prywatnych rozmowach sama tez przyznaje temu rację mimo że publicznie się tego wyprą. Błędem jest zakładanie, że blackpill=Incel i nie wiem dlaczego sie tak przyjęło. Przecież choćby te jego eksperymenty tinderowe to kawal socjologicznej roboty a nie jego prywatne opinie