Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 67
337 404 + 121 = 337 525

Splot niekorzystnych zbiegów okoliczności


O 9 rano druga dawka szczepionki, o 11 już start rowerkiem do Tarnowa. 18km od Tarnowa gdzie miałem pociąg, zaczęło uciekać powietrze. Wkręcam wężyk pompki i wentyl się urwał i został w środku. Dodatkowo tak, że nie mogłem wężyka też ściągnąć. 4km pieszo przez las z przednim kołem w górze, bo wężyk blokował koło i obijał widelec. Nie mogłem nic zrobić w lesie, bo komarów #!$%@? i żrą. Po tych 4km spacerku z godzinę mordowania się żeby wyciągnąć ten złamany wentyl z pompki. Udało się. Ostatnia dętka, rowerem nie ma co ryzykować, kolejne 2 Intercity wykupione, bo długi weekend.

Strava

Total tiles: 44 877
Max cluster: 10 614
Max square: 58x58

#rowerowyrownik #kwadraty #100km
metaxy - 337 404 + 121 = 337 525

 Splot niekorzystnych zbiegów okoliczności

O 9 ...

źródło: comment_1623757601gadTEW1QCyCtzol7ilbWOW.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@metaxy: właśnie za takie numery nie lubię presty. Nawet jak pompujesz bardzo ostrożnie to zawsze się powykrzywia a pewnego dnia, zazwyczaj w najgorszym momencie, urwie, dokładnie tak jak u Ciebie. Niby przewagą presty jest to że lepiej trzyma wyższe ciśnienia ale ja czegoś takiego nie zauważyłem. Miałem kiedyś dętki do szerokich 700x35C na schraderze i były pod tym względem bezproblemowe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@europa: nie do końca tak jak mówisz. Bo wygina się zaworek i on czasem urywa. Tu było coś nie tak z korpusem wentyla. Co się rzadko zdarza.
  • Odpowiedz