Wpis z mikrobloga

@thedestroyerofeels: napisałeś protekcjonalną wiadomość, z której bije poczucie wyższości i próba podbudowania sobie samooceny kosztem gustu muzycznego i to wyśmiałem. Porównanie do disco polo mnie normalnie nie boli bo nie mam nic do tej muzyki ale jak jakiś freethinker używa tego porównania, żeby ubliżyć jakiejś innej muzyce to tylko pokazuje jakim jest malutkim człowieczkiem.
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: Zaskoczę Cię, ale wbrew popularnemu powiedzeniu o gustach się nie tylko dyskutuje, lecz powinno się dyskutować. I jeżeli coś jest dla mnie #!$%@? to żaden płatek śniegu nie powstrzyma mnie przed wydaniem opinii w temacie. Ewentualne zarzuty o bycie z tego powodu malutkim czy tam wielkim jak Jan Paweł II człowiekiem mam tam gdzie Ty możesz mieć moją opinię - w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@thedestroyerofeels: ale ja cię nie powstrzymuje przed żadnym wydawaniem opinii tylko mówię, że jest snobistyczna i podyktowana chęcią poczucia się lepszym od innych na podstawie słuchanej muzyczki, co jest płytsze niż teksty tego strasznego disco polo.
  • Odpowiedz
Uważam Young Leosię za gówno i podmuzykę i tylko tyle między wierszami chciałem przekazać - jak sobie coś tam dodałeś ponad to, albo jeżeli Ciebie to trafia osobiście w feelsy to jest mi z tego powodu bardzo wszystko jedno.
  • Odpowiedz