Wpis z mikrobloga

i teraz osoby które maja prawdziwe powody żeby kwestionować bezpieczeństwo szczepionki na C19. Zostają wrzucone do worka z takimi debilami.


@Jan124: w większości to są te same osoby, więc nie ma różnicy - prawdziwych powodów do kwestionowania bezpieczeństwa szczepionek zatwierdzonych w UE jest praktycznie brak

w zasadzie jeden jedyny jest taki, że szczepimy szybko - w przypadku innych szczepionek rozruch był powolny więc ewentualne powikłania rzadkie (których nie da się wychwycić
  • Odpowiedz
@megawatt: Ja jestem taką osobą. Miałem robione wszystko obowiązkowe szczepienia, i nie wyobrażam sobie żeby moje dzieci tez ich nie miały. A na covid już mogłem się zapisać i tego nie zrobiłem. Argument jest taki ze szczepionka jest nadal w fazie testowej. Te testy maja się zakończyć 2024 dla JJ. Pfizer to chyba koniec 2022. Mój powód dlaczego się nie szczepie to brak pewności ze nie wpłynie to na moją płodność.
  • Odpowiedz
Argument jest taki ze szczepionka jest nadal w fazie testowej. Te testy maja się zakończyć 2024 dla JJ. Pfizer to chyba koniec 2022. Mój powód dlaczego się nie szczepie to brak pewności ze nie wpłynie to na moją płodność. A DNA mam zajebiste wiec trochę szkoda


@Jan124: tylko to jest bzdura, bo obserwacja NOPów się zakończyła (trwa zazwyczaj 6 miesięcy od ostatniej dawki - i tyle też trwałą teraz, ba nie
  • Odpowiedz
@megawatt: co to znaczy "odślepione ze względów etycznych" ?

Z drugim punktem masz racje. Nie bada się wpływu, nie znaleziono też zależności. Tylko to odnosi się do szczepionek robionych starą metodą
  • Odpowiedz
@Jan124 to że grupa kontrolna która dostała placebo zamiast szczepionki może się zarazić i mieć powikłania/umrzeć bez świadomości że nie dostali szczepionki. Nieetyczne byłoby nie poinformowanie ich po zakończeniu badania nopów, bo mogą chcieć się zaszczepić.
  • Odpowiedz
Tylko to odnosi się do szczepionek robionych starą metodą


@Jan124: nikt nikomu nie nakazuje brać szczepionek mRNA, można wektorowe które jako technologia przeszły normalny cykl badań w przypadku szczepionki przeciwko eboli
  • Odpowiedz