Wpis z mikrobloga

@piotre-gie: No niestety zaje*ali Sarumana, a tylko on coś tam próbował kelcic :/ Chociaz huh, rozwój cywilizacyjny można przedstawić wykresem rozwoju od czasu, który wyglądałaby jak dodatnia część tangesoidy, więc kto wie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@f4wn: Majarowie ogólnie mieli coś tam próbować kleić, ale sauron miał zapędy władzy, gandalf próbował go ogarnąć, a reszta albo miała #!$%@?, albo pracowała dla saurona, albo zdziczała. Sauron kleił sobie jedynie armię żeby podbić świat
  • Odpowiedz
@Rzuku: Saruman był postacia stworzona stricte, żeby wyrazić niechęć autora do rozwijających się technologi, może zeby przekazać, że ludzkie dzieła są jednak kruche w porównaniu do potęgi natury. Przecież to była dosłownie walka drzewa (natura) vs fortyfikacje, maszyny i genetycznie modyfikowane pachołki Sarumana (postęp techniczny), a później walka Postęp techniczny vs idylliczna wies
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@f4wn: Nie no, chodziło mi raczej o samo lore książkowe. Saruman kleił abominacje dla Saurona, mimo że jako majar miał raczej pomóc mu zamknąć pape, a ten był przedstawiony raczej jako niszczyciel w drodze po władzę. Zwłaszcza, że ekipka w prostej lini przydupasów od morgotha zawsze była przedstawiana jako, może czasem twórcza ale w drodze po zniszczenie wszystkiego co się rusza i nierusza też
  • Odpowiedz
@Vinniczek: @Czarny-rycerz_40k: Mimo wszystko ( wiem ze mocno krytykowane ) ale polecam rowniez Bright.

Moze i nie jest to mega film ( imo mogli zrobic to zwyczajnie w uniwersum Shadowruna a nie swoim wlasnym - tu sie mozna domyslac czemu tak zrobili ) ale jak dla mnie calkiem dobry film. Akcja w miare ok, Jak sie nie patrzy na to pod katem politycznej poprawnosci to jest calkiem ok.
  • Odpowiedz