Wpis z mikrobloga

Gdy czytam o akcji wykopków polegającej na wystawianiu dziewczyn z fejkowego konta chada na #tinder, to przypomina mi się pewna sytuacja sprzed około 4 lat. Byłem umówiony na randkę z dziewczyną z #badoo i prawie zostałem przez nią wystawiony. Uratowało mnie to, że godzinę przed spotkaniem wysłałem SMS-a z pytaniem, czy nadal aktualne.

Przyszedł dzień, którego mieliśmy się spotkać. Zacząłem się szykować około 2 godziny przez spotkaniem. Dokładnie się wyszorowałem pod prysznicem, ogoliłem, nakremowałem, wyperfumowałem. Godzinę przed spotkaniem piszę krótki SMS: "Cześć. Dzisiejsze spotkanie o 18 aktualne?". Odpisała: "a sorki, właśnie miałam do Ciebie napisać, że jednak nie, bo coś mi wypadło innego".


Tutaj cały wpis: https://www.wykop.pl/wpis/27185693/

A tutaj inny wpis o tym, jak mogłem wystawić dziewczynę, ale nie miałem serca: https://www.wykop.pl/wpis/44094341/
  • 5
@wyjzprz2: Takie potwierdzenia bym wolał zgarniać spokojnie 2-3h przed. W razie nieotrzymania odpowiedzi coś typu na 1-1.5h przed myślę, że masz prawo do olania spotkania. Powód? Długo nie dostałeś potwierdzenia = myślałeś, że laska olała, więc nie będziesz ryzykować dojazdu i pocałowania klamki. Laska może oczywiście powiedzieć, że była zajęta, ale jednak jak wiesz, że danego dnia masz się z kimś spotkać, no to warto jest być dyspozycyjnym i pod telefonem,
dlaczego myślałeś o wystawieniu jakiejś panny?


@Opryskus69: Nie pamiętam, czy faktycznie myślałem o tym, żeby ją wystawić. Po prostu była taka możliwość.

Takie potwierdzenia bym wolał zgarniać spokojnie 2-3h przed.


@MatiKosa: Wiesz, dlaczego nie chcę pisać 2-3 godziny przed spotkaniem? Bo bym czekał na odpowiedź, zamiast się szykować. Gdyby późno odpisała, że spotkanie aktualne, to okazałoby się, że jestem niegotowy (tłuste włosy, nieogolony itp.) i mógłbym się spóźnić. Raz się
@wyjzprz2: To daj 4h przed. Ile czasu potrzebujesz żeby się wyszykować, lol? Umyć i ogolić się możesz tak czy inaczej, rzeczy przygotować i być w gotowości, nic wielkiego. Dostaniesz potwierdzenie? Przebierasz się i lecisz. Nie dostaniesz lub dostajesz późno? Wtedy sam podejmujesz decyzję czy chcesz iść albo i nie ma problemu.