Wpis z mikrobloga

Kolejne niszczenie zdrowia obserwatorów przez influencerów.. no ch*j mnie strzeli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja zawsze skipuje story z reklamami, wiec nigdy nie widze co tam za scam wciskaja ale wdychac chinskie gowno niewiadomego pochodzenia i promowac to wsrod obserwatorow, glownie dzieci to juz ostre przegiecie!!
#youtube #polskiyoutube #teamx #natsu #friz #wardega #wataha #konopsky #nitro
  • 22
@Mr_3nKi_: i mniej szkodliwe... tragedia #!$%@?, wprowadzanie chinskich produktow na nasz rynek powinno podlegac jakiejs legalizacji, jak mozna takie scierwo wprowadzac i promowac. A tak dziewczyny (jaocorka i Weronika Truszczynska) dzis i wczoraj naglosnily na ig sprawe z dosypywaniem w 2008 r. chemikaliow do mleka modyfikowanego dla dzieci przez Chinczykow przez co dziesiatki tys dostalo kamieni nerkowych, trafilo do szpitala, a parę zmarlo dlatego Chinskie matki kupuja 800% drozsze mleko sprowadzane
@virusriddle: bo Chinczyk na bank #!$%@? tam chemii jeszcze takiej by uzalezniala, przy czym juz samo podgrzewanie melatoniny jest szkodliwe..
Natsu widac, ze inteligencja za grosz nie grzeszy bo po nagraniu tej reklamy napisala, ze prawie wgl nie spala w nocy, zqpomnialo sie, ze reklamka byla pare h temu nagrywana xD
@virusriddle: owszem mogly ale za glupie na to sa. Nawet jesli ktos by podmienil zawartosc to i tak chodzi o fakt promowania tego niezdrowego niewiadomego w skladzie produktu i to wsrod dzieci.. ta patologia nigdy sie nie skonczy a ci influencerzy wszystko dla kasy zrobia, sprzedadza zdrowie innych, wlasne, a nawet wlasna d...
@corryand a i owszem zgadzam się ale to tak samo jak reszta śmietanki show biznesu niczym się to nie różni od aktorów na pokazach garnków czy w reklamach mascary do rzęs. Wszędzie wciskają kit za srogi hajs. Będzie jak z tym najmłodszym milionerem. Jak się komuś stanie krzywda to ktos się za to zacznie brać
@virusriddle: naprawde nie chce czekac na jakies stwierdzone dziury w plucach, ostre zatrucia bo czy jeszcze cos gorszego odpukać bo jakies dziecko sie tego nawdycha :/ w tych czasach naprawde nie wiem jak rodzice moga nie nadzorowac tego co i kogo ogladaja dzieciaki, zapewne tez wiele osob nawet nie wie co jesr wciskane dzieciom dlatego w koncu powinny sie zajac tym glowne media i mowic o tym w wiadomosciach wtedy jest
Ja na to patrze z innej strony. Influencer to zawod w ktorym musisz wykorzystac w 100% swoje 5 minut, bo nie wyobrazam sobie influencerow co kiedys byli duzi a teraz pracuja na etacie bo sie skonczyli, duzy influencer musi wykorzystac i wyciskac soki zeby starczylo mu hajsu do konca zycia, a jako ze czesto sa to idioci, nie dywersyfikuja swojej dzialnosci zakladajac firmy, spolki etc, to chociaz reklamuja co popadnie i koniec