Wpis z mikrobloga

możesz coś więcej napisać gdzie się zgłosić, jakie koszty itd?

korzystasz z takiego aparatu? Jak ze zmęczeniem / zasypianiem za kółkiem / na kanapie itd?


@6poziomprokrastynacji: korzystam. Zmęczenie było okropne, obecnie jest takie sobie, nie mam uczucia duszenia się (a ja się dusiłem serio, mam nagrania i to coś strasznego, pamiętam błyski i sny o topieniu się, duszeniu itp) Za kółkiem nie zasnąłem nie zasypiałem też za bardzo od tak, tylko po prostu było źle.
Cała procedura jeśli chcesz to załatwić prywatnie (co szczerze mówiąc polecam) tutaj https://zdrowysen.info/bezdech-senny#
Wszystkie informacje najpierw uzyskałem na tym forum (bardzo polecam, dużo wiedzy
  • Odpowiedz
@Luks_x: nastawili mi raz przy wypozyczeniu i tyle. jak nie dawal rady któregoś dnia to sobie podkręciłem górę o dwa ząbki.
okazało się, że maska dziurawa xD

no i miekki start sobie wyłączyłem
  • Odpowiedz
@6poziomprokrastynacji: Tak. Jak przeczytasz to będziesz wiedział
najpierw polismonogragia, potem lekarz oceni, potem miareczkowanie, czyli dostaniesz pompę do domu ze zdalnym nadzorem i pośpisz sobie testując maski i różne ciśnienia przez xx dni (ja prawie 3tyg), potem kupujesz u nich maszynę, albo sam.
Acha u nich jest też normalnie dofinansowanie na NFZ więc masz o 1860zł taniej, czyli moja kosztowała mnie 300zł+ badania czyli razem z 1000.
  • Odpowiedz