Wpis z mikrobloga

@EugeniuszGeniusz: ma, i jest wyłączalny.

Jakby co, to AT-LP3 jest pod każdym względem lepszy, a w tej chwili tańszy.

Według mnie każdy gramofon z wymienną wkładką jest ok, nie ma co przeżywać, uzywa się tego dla radochy, a nie do perfekcyjnego odwzorowania. ten moj ma tylko igłę wymienną
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Dobrze się używa? Czujesz różnicę? Ja też niestety mam, ale dużej różnicy nie czuję. chociaż maszyna mówi, że ona jest, lekarz też był zadowolony z efektów, ale nie ma żadnego wow, właściwie jeśli chodzi o mnie to ja różnicy nie czuję.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Oooo plecy? Ciekawe co to ma do rzeczy. U mnie bezdech to było 89AHI (incydentów na godzinę), po operacji przegrody i plastyce podniebienia spadło do 47, a maszyna pokazuje poniżej jednego na godzinę. To wynik lepszy niż zdrowe osoby z tego co mówił lekarz. Co do saturacji, to się właśnie zastanawiałem wczoraj w co zainwestować by badać sobie.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: No też nie za fajnie jak widzę. A powiedz mi czy czułeś utratę jakochś zdolności umysłowych? Ja od dawna czuję się jakbym miał koc na łbie, przez to ograniczyłem sam funkcjonowanie mojego mózgu, nie czytam już książek, bo mnie męczą, nie mam takiej zdolności skupienia, ale ja chrapałem przez ładnych parę lat no i pod koniec już było kiepsko + nabawiłem się nadciśnienia.
  • Odpowiedz