Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? #!$%@?. Niecały miesiąc temu zacząłem pracę w ochronie w sklepie. To chyba najłatwiejsza możliwa praca. Jedyna z którą myślałem że sobie poradzę. Myliłem się. Nie poradziłem sobie nawet z nią. Mamy ochraniać wszystko ale tak naprawdę tylko jedna rzecz się liczy. Mamy specjalną listę najdroższych alkoholi którą codziennie spisujemy i którym mamy poświęci szczególną uwagę. Tam nie może nic zniknąć. Ochroniarz z którym pracuje mówi że jak pracuje tam od roku to nic mu nie znikło jeszcze z listy. Drugi na miejsce którego wszedłem, a który pracował tam dwa lata zniknęła mu tylko raz jedna butelka. Ja pracuję tam niecały miesiąc i #!$%@?ło mi już 4 butelkę. Mam obowiązek napisać o tym szefowi ale nie zrobiłem tego i chyba nie dam rady tego zrobić więc pewnie mnie obciążą. Ze wstydu i strachu. Jestem totalnym ludzkim gównem. Z niczym sobie nie radzę. A to przez fatalny stan fizyczny do którego się doprowadziłem i moje problemy psychiczne. Głęboka depresja i ciągnące się od lat zaburzenia lękowe, skrajna nieśmiałość i całkowity brak pewności siebie. W ciągu ostatniego miesiąca dużo nad sobą pracowałem. Kupiłem wagę i hantle, zacząłem chodzić na codzienne spacery i ćwiczyć oraz się odchudzać. Miałem plany i nadzieję... A po dzisiejszym dniu nie mam już nic poza łzami w oczach. Boże błagałem cię o litość ale ty nigdy jej dla mnie nie miałeś. A jutro na 6 do roboty. #!$%@? ja #!$%@?.
#przegryw
  • 21
@Defined: Wcześniej zamiast siedzieć na monitoringu to łaziłem po sklepie. Bo odchudzam się i chciałem się jak najwięcej ruszać. Krążyłem po sklepie nawet po parę godzin. Jednak po kradzieżach kazano mi cały czas siedzieć na monitoringu i gapić się na alko więc myślałem że będzie już ok. Niestety wyszedłem na fajkę. Tyle wystarczyło.
Jak wracałem z fajki to zobaczyłem że brakuje dwóch butelek. Pobiegłem szybko na monitory zobaczyć co się stało. Ale możemy patrzeć tylko 5 min wstecz. Zobaczyłem rudowłosą dziewczynę która zabiera te dwie butelki jednak tylko przez parę sekund więc nie zapamiętałem jak wygląda poza tym że ruda. Zacząłem patrzeć po sklepie czy jest jeszcze. I tu psia mać moje szczęście. Po sklepie łaziły dwie rude dziewczyny z torbami bardzo podobne do siebie.
@Rudyprzegryw2137 a nie macie tam monitoringu? Starych zlodzei nie wyłapiesz, #!$%@? mają takie myki że takich gówniarzy jak ty to robią jak chcą, kiedyś znalem gościa co z Lidla skrzynie z narzędziami wyniósł warta parę stów xD powiedz ze musi mieć jakiś sposób, przeanalizujcie kamery i tyle a nawet jak cię wyjebia to #!$%@? im w dupe i tak dalej ich będą okradać