Wpis z mikrobloga

Przeczytałem kilka artykułów nt 'inceli' z wykopu którzy wystawiają dziewczyny, moim zdaniem pomysł trochę słaby bo mimo wszystko są to losowe osoby które chcą przystojniak, ale nvm. Nie jestem po żadnej że stron, jednak jak czytam komentarze kobiet to jest to dla mnie śmieszne. Częsty argument to że koleś pewnie nigdy nie ruchał, że ma obniżyć wymagania i że jest na pewno brzydki (skąd one to wiedza)? Że ma #!$%@? charakter (trochę pewnie tak), ale wczujmy się w jego sytuację, chłop żył w przeświadczeniu że baby są dobre i że fajny chłop znajdzie babe, nic nie wychodzi i co? Taki robi eksperyment gdzie jako babka nawet brzydka ma multum par, i co, on ma obniżyć standardy a babka nie może? On może być incelem bo żadna go nie chce i to jest obelga a brzydka dziewczyna nic nie musi robić i chłop na seks się znajdzie (na seks bo na nic więcej ta mu się nie przyda i nie ludzmy się, do brzydkich lasek startują faceci liczący na łatwy seks), brzydula czy grubiara znajdzie faceta na ons i potem może pisać wysrywy że faceci tacy to incele. Inna sprawa to tekst ze czego się facet spodziewał po tinder że gdzie ludzie patrzą na wygląd. Super, tylko że dziewczyny piszące takie głupoty na tym samym tinderze piszą no ons fwb itp udają cnotki, a naprawdę to liczą na chada. Niech ktoś założy tindera dla chadow i niech te laski się umawiają z chadami, tylko niech potem o tym wspomną a nie: mój chłopak się dowiedział o mojej przeszłośći i chce się rozstac
#przegryw #stulejacontent #tinder
  • 3
brzydka dziewczyna nic nie musi robić i chłop na seks się znajdzie (na seks bo na nic więcej ta mu się nie przyda


@dziqs1987: na związek już liczyć nie może, więc czego tu zazdrościć? minutowego zapinania w seicento desperata?

ylko niech potem o tym wspomną a nie: mój chłopak się dowiedział o mojej przeszłośći i chce się rozstac


@dziqs1987: XD