Wpis z mikrobloga

Skoro mamy Euro 2020/2021. Może wybierzemy przegrywa 2020/2021 ? Gdzie nagrodą za jego wkład w tag przegryw będzie flaszka od tego, kto zechce taką flaszke przesłać wygranemu przegrywowi. Zastrzegam, ze jako pomysłodawca nie mam zamiaru brac w tym udziału. A wyznaczonym przegrywom, flaszki wysłalibyśmy do odbioru w punkcie (gdzie sobie kto zażyczy), zeby nikt nie myslał, ze to jakiś stalking czy coś. Moje nominacje wędrują do @JamnikWallenrod @Mescuda @wrona11111 @AnotherBrickInTheWall oraz @Friz_PL i @crossaint. Jest to 6 nominacji, choć proponuje nominowac po 5 osób, z czego. 1 osoba otrzyma 10 flaszek 2 osoba otrzyma 5 flaszek 3 osoba otrzyma 3 flaszki. No i co Wy na to ? Czas konkursu do 20.06.2021
#przegryw
  • 71
  • Odpowiedz
ZASADY OSTATECZNE NAGRODY imienia ZŁOTEGO PRZEGRYWU

@JonBonesBlachowicz: lub lepiej 1 nominacja=1 punkt i 20 czerwca zobaczymy. 1= 5 flaszek 2= 3 flaszki 3=2 flaszki. Tak bedzie najlepiej. Pozdro


@JonBonesBlachowicz: > A i z góry zgłaszam się do wysłania 1 uczestnikowi flachy do odbioru w wybranym punkcie. Nie biorąc w tym udziału. Czyli zostanie 9 flach do wysłania.

@JonBonesBlachowicz: To może być 2 edycja igrzysk #!$%@?. Na
  • Odpowiedz
@Guardis: dzięki że o mnie pomyślałeś, Mireczku, ale przestałem identyfikować się z #przegryw kiedy dotarło do mnie jak zgorzkniałe i toksyczne jest to środowisko.
Myślałem, że moje wpisy mogą wnieść promyk nadziei w ich życia i zasiać jakieś ziarenko motywacji, ale niestety, nic bardziej mylnego.

Większość ludzi z tego tagu nie chce nawet spróbować cokolwiek zmienić żeby poprawić swoją sytuację, a każdego, kto nad sobą pracuje i się stara - wyśmiewają, bagatelizują i dyskredytują.

Pomimo tego, że moje życie na większości płaszczyzn jest nadal czysta beznadzieja i kwintesencja przegrywania to nie utożsamiam już siebie
  • Odpowiedz
Każdy przegryw napisze komu wysyła flaszke, wtedy podliczymy kto ile ma flaszek xd i przykładowo, jezeli osoba 1 otrzyma dostateczną ilość flaszek. Wtedy nie będzie można już jej wybrac jako tej, której chciałoby się wysłać flaszke xd.


@JonBonesBlachowicz: Przypominam o zasadzie nagrodzenia trójki wybranych. Oczywiście nikt nie musi na to przystawać. W niczym nie mam zamiaru pośredniczyć. Każdy kto bedzie chciał ogarnie temat z wybranym mirkiem na pw. Ja tak
  • Odpowiedz