Wpis z mikrobloga

Coś jak zapatyści, np albo syndykaliści w Katalonii.


@Gaku745: Ciekawe co się z nimi stało ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Gaku745: a kto wtedy broni granic i kto odpowiada za wojsko w takiej spolecznosci jak przychodzi obca armia?


@Nacr00xx: To był chyba główny problem tych utopijnych socjalistów. Z powodu występowania tylko na ograniczonym obszarze szybko zamieniali się w militarne dyktatury i w sumie
  • Odpowiedz
@Gaku745: mogę. Ruskie trolle mogą wypisywać głupoty że komunizm good kapitalizm bad to ja mogę pisać, że jesteście ruskimi trollami. NIKT nie popiera komunizmu poza kilkoma wyjątkami: ludzie, którzy nie pracowali nigdy, ludzie bez przydatnych umiejętności na rynku pracy oraz ruskie trolle.
  • Odpowiedz
@Gaku745: innych ruskich trolli nie liczę. Zresztą wątpię, żeby oni też to brali na poważnie. Piszą tyyle komentarzy, żeby dostać wypłatę i tyle z antykapitalizmu.


@norbert108: Po co ruscy by mieli płacić za treści o zabarwieniu komunistycznym ? Jak już to większość tankie to domena Chin. Ruscy to raczej wszelkiej maści narodowców sponsorują w celu dezintegracji unii
  • Odpowiedz
@norbert108: Żaden z nas nie popiera komunizmu, a już na pewno nie ja xD Poza tym jaki jest sens żeby ruskie trolle popierały komunizm? W Rosji od dawna nie ma już komunizmu, serio ruskim trollom płaci się za popieranie komunizmu? Rozumiem - może za chwalenie radzieckich bohaterów narodowych (głównie dlatego, że są to bohaterowie w Rosji NARODOWI), ale że chwalenie komunizmu? Przecie Rosja kapitalistyczna jest, co prawda autorytarna, oligarchiczna i debilnie konserwatywna, ale kapitalistyczna.

mnie kiedys nazwali ruskim trolem bo skrytykowalem Ukraine, tak dziala wykop xd


@Nacr00xx: Najwidoczniej, wszędzie ruskie trolle, musi być ciężko z taką paranoją. Nie neguję - Rosja faktycznie sponsoruje internetowy trolling i taką stochastyczną dezinformację, ale żeby każdego nazywać trollem to zakrawa
  • Odpowiedz
@suluf a kto sponsoruje BLM i inne LGBT bo takie konflikty wewnątrz USA na ręke Chinom i Rosji


@Nacr00xx: I sądzisz że komuniści w Polsce są większą siłą niż antyunijni narodowcy ? Rosja przestała sponsorować wszelkie komunistyczne grupy po upadku związku radzieckiego. Wtedy też widać jak upadł czerwony terroryzm.
  • Odpowiedz