Wpis z mikrobloga

#mechanikasamochodowa #elektronika #elektromechanika

Siema Miki. Ostatnio zamontowałem sobie kamerkę Xiaomi a800 wraz z ich zasilaczem Hardware kit dzięki któremu kamerka jest zasilana z akumulatora. Podpiąłem się by passem pod jakiś bezpiecznik i wszystko smiga lecz pojawił się problem. Strasznie słabo odbiera jakiekolwiek stacje radiowe. Wcześniej mogłem słuchać czeskiego radia jeżdżąc po Mazurach a teraz to nawet RMF czasem szumi. Po testach okazało się że to jest spowodowane właśnie przez ten zasilacz. Wygooglałem i kupiłem filtr przeciwzakłóceniowy tylko że nie dostałem do niego żadnej instrukcji i zastanawiam się jak go podpiąć.

Filtr wygląda tak jak ten że zdjęcia. Skoro zasilacz robi problemy to powinienem pod filtr podpiąć zasilanie zasilacza?

Czy może jakoś powrót z tego zasilacza? Czy może szukać kabla od radia i to radio podpiąć?

Jeśli mam ten zasilacz podpiąć to które kable do czego? Czerwony do + zasilacza, czarny masa, niebieski + który wychodzi z bezpiecznika?

Doradźcie please
fake9406 - #mechanikasamochodowa #elektronika #elektromechanika

Siema Miki. Ostatnio...

źródło: comment_1623594921HpuQoXnwYqRngBHyAakUc6.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fake9406: masz wzmacniacz sygnału w radiu? Może podłączenie tego filtra przeciwzakłóceniowego nie jest trudne ale jeśli nie masz wzmacniacza sygnału w radiu to wpierw bym wyjął radio i z tylu podłączył wzmacniacz. To banalne podłączenie bo podłączasz tylko pod jeden kabel w kostce radiowej i działa.

No chyba, że masz już wzmacniacz i jest słabo to spróbuj z tym filtrem. I daj znać czy coś pomógł!

Sprawdź też na innych
  • Odpowiedz
  • 0
Instrukcje na aukcjach znalazłem:

Sposób podłączenia przewodów:
niebieski - akumulator (+)
czerwony - radio (+)
czarny - masa (-)
  • Odpowiedz
@fake9406: Kurde nie ogarniam tego. Wiem, że taki filtr istnieje bo sam chciałem kupić go ale wybrałem wzmacniacz sygnału bo tam tylko jeden kabel podłączam xd
Sorki ale nie chce źle doradzić więc nie pomogę
  • Odpowiedz