Wpis z mikrobloga

@Wladek_Sloik: 14- letnia dziewczyna z tiktoka, znana na polskich serwerach minecrafta, wysłała jakiemuś typowi zdjęcia (nie wiem czy góry, czy może dołu) w zamian za rangę vip na serwerze, która kosztuje kilkanaście złotych. Tamten typ to rozpowiedział i podobno porozsyłał te zdjęcia. Teraz ludzie w komentarzach ją cisną od nudesiar, a ona nie przejęta tym, odpowiada że może robić co chce, to jej sprawa itd. Ona na tiktoku ma 8 tys
  • Odpowiedz
@hetvai7: Ona sama o tym pisze na profilu, przecież wrzuciłem screna. Nawet się tego nie wstydzi. Na wykopie zobaczy to tylko kilka osób, a na tt to już jest viral. W 30 minut przybyło jej 300 obs, 5 tys wyświetleń pod tym tt i 500 polubień.
  • Odpowiedz
@Janek1916: przeżywasz jakby to była Twoja siostra, albo córka. Wśród tylu ludzi ile jest na planecie zawsze znajdą się jakieś #!$%@? jednostki i nic na to nie poradzisz. To nawet dobrze świadczy, że mimo wszystko to skrajny przypadek. Jeśli ja przejmowałbym się każdą osobą, której zachowanie mnie oburza to bym chyba musiał się zabić.
  • Odpowiedz