Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arinkao: te warzywa coś mocno kurczaka przypominają xD
A prawilna bruschetta to tylko oliwa, czosnek, pomidory i bazylia.
Ja lubię jeszcze fete dorzucić lub manouri ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arinkao: nie 100 lat za murzynami tylko pisałem jaka jest najbardziej popularna we Włoszech bo stamtąd się wywodzi, w Grecji w sumie też jedzą głównie z pomidorami. Ależ zacofani ci Włosi, 100 lat za murzynami. Pizzę też masz w różnych wariacjach, nawet z ananasem. Jednak prawilna to jest taka typowa neapolitańska. Inne to są już poprostu kombinacje. Nie pisałem jak ma być, i że nie może być inaczej tylko stwierdziłem jaka
@qualin: Czemu prawilna jest neapolitańska? Jednemu smakuje jedno, drugiemu drugie, każdy ma troche inne przyzwyczajenia. Np. moja teściowa nieuk kulinarny twierdzi że jest Magdą Gessler a bigos robi się tylko z kiszonej, inne to wymysł beka i iksde ;))
@qualin: Oryginalna jest tylko z grzanka z oliwą i solą. Oryginalna pizza jest plackiem drożdżowym z oliwą, oryginalny hot dog to bułka z parówką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arinkao: ok nie dyskutuje bo widzę, że jednak nie rozumiesz. A oryginalna koszulką jest kłębek bawełny zerwany z krzaka xD
Serio zobacz w danym kraju jak się serwuje konkretne danie z jak tam uważają za prawidłowe i jakie jest najczęściej spotykane, a nie wymyślasz jakaś filozofię teraz.