Wpis z mikrobloga

@Exymus: oaza spokoju z Ciebie nad wodą, głos taki spokojny masz ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale szczęście masz, że taki wziął tak szybko, a co było przynętą? (jeszcze nie obejrzałem do końca)
@Hamza: 2 ziarnka gotowanej kukurydzy, zalane morwa
fart ze tak szybko i w takim momencie to na 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bylem prawie pewien ze zlowie tam karpia w te 3godziny ktore lowilem ;)

bedzie druga czesc tego filmu za jakis czas, wrocilem na noc i kawalek ranka.

Panie @hamza musisz sie Pan bardziej udzielac, bez Ciebie ten tag nie zyje ( ͡° ͜ʖ
@Exymus: nie mam rybnych wód w okolicy to ciężko coś tu pisać ¯\_(ツ)_/¯, ale miło, że parę osób lubi, gdy czasem coś napiszę, dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rok temu na małym stawie z głębokością 130cm max łowiłem wielokrotnie, niby z karpiami, amurami, ale oczywiście to była ściema, bo NIGDY nie widziałem przez wodę choćby ryby 15cm, a na setki złowionych, największa miała 10cm, czyli sam narybek,
@Hamza: od wedkarzy w okolicy, slyszalem ze to wlasciwie pusta woda, kilka karpi, troche leszcza, mnostwo wzdreg i malych okoni, tam nikt nie łowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Woda ma potencjal, trzeba przyznac! Panie Hamza.... ja to Pana chyba kiedys zaprosze na swoje wody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Exymus: może dlatego jest ryba tam, bo może kilka lat temu wszystko wyłowili wędkarze, poszła fama, że ryb już nie ma to przestali łowić na zawsze i tylko dzięki temu teraz ryba jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)