Wpis z mikrobloga

#przegryw

Wolelibyście dziwwczyne, która świata poza wami nie widzi, cały czas o was myśli, lubi robić wszytsko z wami, nie chce nawet jechać na wakacje bez was. Mimo to nie jest zaborcza, aż tak bardzo jak się może wydawać chociaż oczekuje, że wy też tak będziecie jej oddani i skupieni na waszym związku.
A może drugi typ, czyli dziewczyna która ma życie poza wami, często spotyka się ze znajomymi bez was, jeździ z nimi na wakacje bez was, poznaje nowych ludzi, jest otwarta. Mogłaby wam pozwolić na krotka przerwę w związku gdybyście jej potrzebowali. Dziewczyna, która nie jest zazdrosna, nie widzi problemu w tym że flirtujecie z innymi bo sama też to robi. Daje wam dużo swobody, nie robi awantur gdy zapraszacie kumpli na alko.
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wolałbym nie żyć


@LifeSoHard: o toto, właśnie to. Ja się wcale na ten piep%%5ny interes nie prosiłem, w ogóle mi się nie podoba, mniejsza z dziewczynami, chłopakami i innymi takimi.

ale i tak Ci zaraz powiedzą, że przecież zawsze możesz się powiesić albo skoczyć z 10. piętra i po sprawie. Jakie to proste, masz gnido życie, a jak Ci się nie podoba - to zdychaj w męczarniach, że co? że
  • Odpowiedz