Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich serdecznie.
Mam nadzieję, że wstaliście wypoczęci i gotowi do kontynuowania zabawy.

Muszę zrobić niestety mały wstęp. Chce wam powiedzieć, że mimo, iż kauczuki są bardzo różnorodne i każdy jest ciekawy to niestety, jak to bywa w życiu, niby wszyscy równi ale są równiejsi. Pewna część kauczuków to po prostu kopie innych w odmiennych kolorach, lub jedna kreska zmienioną. Dlatego też mimo, iż ustawianie par jest losowe to jestem zmuszony co jakiś czas zamieniać przyszłe kauczuki, aby była różnorodność. Po prostu będzie mniej powtórek, a nowe kauczuku kupione wejdą szybciej do puli jeśli jakiś wzór był już wykorzystany.

Ostatnia runda zakończyła się w sumie oczekiwanym skutkiem, tym samym kauczuk oko wygrywa z swoim rywalem 12 głosami (70.59%) vs 5 głosów (29.41%) kauczuk plastelinowy.

Para 5

Dzisiejszy pojedynek z całym szacunkiem, ale też nie zależy do topów, lecz jak trzeba to trzeba to rozstrzygnąć.

Po lewej, kauczuk czerwony - Myślę, że nie tylko ja widzę w nim nos klauna lub też klasyczną piłeczkę dla piesków z bajek. Gdybym miał określić piękno w prostocie, to chyba będzie to jeden z moich faworytów. Dźwięk trąbki z kreskówek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po prawej, kauczuk motylek- co prawda taki który był obecny przy wybuchu reaktora w Czarnobylu, ale zawsze jakiś. Jest to w sumie zaletą bo mało jest kauczuków nawiązujących do zwierząt.

Klasycznie dziękuję wam za oddanie głosu, a dodatkowo chciałbym się nieskromnie pochwalić 10 osobami obserwujący tag, jesteście kochani.
()

#kauczuowemistrzostwa
KjatanSveisson - Witam wszystkich serdecznie.
Mam nadzieję, że wstaliście wypoczęci ...

źródło: comment_1623499295kYtFiyNMjtuQdVxvWm6JBy.jpg

Pobierz

Który Kauczuk jest ładniejszy?

  • Po lewej, czerwony 19.0% (4)
  • Po prawej, motylek 81.0% (17)

Oddanych głosów: 21

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach