Wpis z mikrobloga

Szukam dla różowej roweru trekkingowego - koniecznie z aluminiową ramą. Póki co faworytem był Riverside 500, jednak jest ogromny problem z dostępnością w sklepach. Czy ktoś mógłby polecić rower podobnej klasy, który nie przekracza powiedzmy 1500 zł?
#rower #pytanie
  • 8
@marv0lo: No akurat wczoraj był dostępny a w rozmiarze S co jakiś czas wpada, trzeba odświeżać albo pytać obsługi, bo oni w systemie widzą, kiedy spodziewają się dostawy. W tej półce cenowej i do rekreacyjnej jazdy bardzo spoko, choć w internecie przeczytasz, że w rowerze za mniej niż 5000 się koła nie kręcą. Decathlon jest o tyle spoko, że wprawdzie nie masz prestiżowego logo na przerzutce, ale 1,5 kg mniej, niż
@Warzywo: A jak jest z tymi rozmiarami? Pracownik decathlonu sugerował, że na 168cm będzie najlepszy rozmiar M. W komentarzach z tego co widzę to ludzie mówią żeby brać mniejszy.

@k3lt: Dziękuję za sugestię, sam mam 5-letniego Lazaro Integral i bardzo sobie chwalę.
@marv0lo:
Generalnie bardzo upraszczając, to na mniejszym bardziej się siedzi a na większym bardziej leży, więc kwestia preferencji co do pozycji i tego, gdzie się chce na tym jeździć. Najlepiej się przymierzyć, bo w Decathlonach bywają jakieś ekspozycyjne sztuki.

Ja mam mityczne 180 i wziąłem M, bo raz, że mam krótsze nogi a dwa, że uznałem, że na L będzie ciężko ze zwrotnością w mieście.