Wpis z mikrobloga

Abonamenty telefoniczne w Polsce to symulator #!$%@? klienta, o czym sam się musiałem (boleśnie) przekonać:

1. Przy przedłużaniu plują ci na pysk i o wiele więcej zyskujesz przenosząc się do innego operatora albo nawet kończąc starą i biorąc nową umowę
2. Przez okres trwania umowy w 99% przypadków nie dostaniesz żadnych bonusów ani zniżek
3. Nigdy nie dostaniesz też "aktualizacji" więc po pewnym czasie nowi klienci płacą tyle samo albo i mniej niż ty, a mają przykładowo 2 x więcej neta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda że człowiek był młodszy i głupszy... po 3 latach płacenia Play mam im do przekazania serdeczny pic rel ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#telefony #takaprawda #przemyslenia #operatorzykomorkowi #polska
Pobierz L3gion - Abonamenty telefoniczne w Polsce to symulator #!$%@? klienta, o czym sam się...
źródło: comment_1623360366zIr4nt89yiAPAF1uMhTOMM.jpg
  • 5
@L3gion: dlatego przed końcem umowy składa się wniosek o przeniesienie do innego operatora, wtedy negocjujesz z zupełnie innego poziomu i zazwyczaj możesz wyrwać o wiele lepsze oferty. Po prostu trzeba im trochę pogrozić palcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tu zonk. Mam internet lte od tmobil - nielimitowany ( tak naprawdę nielimitowany, 3-4 tera miesiaczenie leci). Gdzie teraz taką umowę dostanę?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3gion: ja mam jakąś durną umowę z play od 6 lat gdzie mam wszystko i 10gb internetu za 35 zl. Od 4 lat proponują przedłużenie z gorszymi warunkami xd
Mam internet lte od tmobil - nielimitowany ( tak naprawdę nielimitowany, 3-4 tera miesiaczenie leci). Gdzie teraz taką umowę dostanę?

@enaeref: Jako osoba prywatna - nigdzie. Trzymaj się tej umowy, co masz, jeśli na tym nielimitowanym Internecie Ci zależy.