Wpis z mikrobloga

@Elec: Ja nie mówie, że Xerath jest zły. No ale właśnie nie na taki draft. Ale silverki wiedzą lepiej. I weź potem tu słuchaj, że jesteś mega gównem, bo sam nie wygrałeś samym decision makingiem XD
@Murasame: Tyle to ja wiem. Śmieje się bo jest tu paru co uważa, że można grać jak gówno i samym decision makingiem się gre wygra.

@Agilled: Nie miałem innego pomysłu przyznaje. Chciałem koniecznie zielone drzewko, ale w sumie Guardian pewnie byłby lepszy.
@vincivinci: A z Tobą to gadka szmatka jest bez urazy. Dużo można radzić i mówić, ale mówienie że sam decision making grę robi to wciskanie kitu. Na Ironie na pewno. Na bronzie? Może. Ale w srebrze to już nie jest tylko kwestia ogarniania podstaw bo tu już podstawy ogarniają. Tu już wszystkie podstawy masz. Farma, wizja, objectivy już są robione normalnie, a nie jak niżej od niechcenia lub wcale.

I jakby
@ruda_stuleja: mordo, alr ty tej gry nie przegrales, bo team diff xD przegrales ja bo podejmoeales zle decyzje i robiles zle ruchy na mapie. Czego nie rozumiesz? Gdybys gral dobrze i robil dobre ruchy to bys ja wygral. I nadal nir rozumiesz czym sa podstawy.
@vincivinci: Bo to po prostu czcze gadanie sugerujące, że grę można wygrać 1v9 samym chodzeniem po mapie. No sory ale to jak dla mnie jest bullshit. Serio jakbyś Silvera to co najwyżej z opowieści znał o niższych dywizjach nie wspomnę. To jest gra drużynowa i albo ogarniasz farme i mechanicsy, albo ewentualnie możesz być dobrym strategiem, ale jak Cię team nie posłucha to to się na nic nie zda, póki nie