Wpis z mikrobloga

Nie będę tu oceniał wypowiedzi mówiące że państwo nie jest od pomagania i że każdy ma robić na siebie, bo nie o tym jest tu mowa.


@yummy157: Mylisz się zasadniczo. :) Przecież właśnie o to chodzi lewiźnie. Tylko o to a cała reszta to wywracanie jego wypowiedzi na inne tematy do góry nogami tak aby jakkolwiek móc przywalić w niego jakimś błotem z nadzieją, że jego liberalizm da się jakoś
  • Odpowiedz
@yummy157: Ja widzę tylko jeden problem: być może część ludzi (głupców, niestety) tak się mocno wkręciła w wyznawanie Korwina za jego poglądy gospodarcze, że dostają zwarcia na zwojach gdy ten człowiek pojedzie na słoniu, wrzuci kilkanaście łyżek cukru do herbaty, powie coś o klimacie czy pedofilii. Słowem - traktują go jak objawienie i nie mogą przeżyć, że to przecież tylko człowiek, który tak jak ma niepodważalne zalety tak również ma
  • Odpowiedz
@yummy157: xd nie, napisales: "Zastanawia mnie (bo chyba nie możemy tego zmierzyć) jak wiele szkód wywołał ten pan kształtując tego typu myślenie w głowach młodych osób." , nic o antynauce czy czymkolwiek, po prostu odniosles sie do ogolu pogladow a potem robisz fikolki zeby udowodnic, ze bylo inaczej
  • Odpowiedz
@yummy157: typie, o jakims globalnym ociepleniu napisales w 6 wiadomosci a ja sie odnosilem do pierwszej - "Zastanawia mnie (bo chyba nie możemy tego zmierzyć) jak wiele szkód wywołał ten pan kształtując tego typu myślenie w głowach młodych osób." ktora byla odpowiedzia do OPa "Plujesz - plusujesz
Za te wszystkie umysły dzieci zamącone chłopskim rozumem i paróweczkowymi bredniami", a na moja wiadomosc odpisales "ze nie bedziesz sie zajmowal panstwem", czyli
  • Odpowiedz
@flumpy_bread: i tak cały czas mówimy o schematach myślenia tego pana i o tym jak one mogą doprowadzić do fałszu, a nie o konkretnych stwierdzaniach. Podałem przykład globalnego ocieplenia jako tego efektu, ty natomiast próbujesz mi wmówić, że krytykuje każde zdanie Korwina.
  • Odpowiedz