Wpis z mikrobloga

Wyjątkowo chyba muszę wziąć w obronę tych przegrywów, którzy wystawiają dziewczyny na tinderze i publikują to tutaj.

Naprawdę gdyby nie komentarze na social mediach pod "ostrzeżeniami" przed strasznymi incelami z wykopu jakiejś juleczki bo inaczej takiej tępęj małolaty nie mogę nazwać to nawet bym nie pisała tego.

Wielki szok i oburzenie, że ktoś śmie wystawiać jakieś laski na apce randkowej. Jesli to czytasz dziewczyno i cię to spotkało to ty jesteś na tym samym poziomie co te incele albo babcie kupujące garnki za kilka tysięcy. Wychowałaś się w dobie internetu od szkoły podstawowej masz mówione, że w internecie trzeba uważać tylko po to żeby uwierzyć że poleciał na ciebie CHAD z 6-pakiem i ciałem Appolina. Maila od nigeryjskiego księcia już odebrałaś?

Na chłopów którzy wylewają żółć na tych incelków pod swoim imieniem i nazwiskiem to nawet nie splunę bo szkoda śliny. Nie wiem jak wyglądacie przegrywy ale na tych social mediach naprawdę w obronę tych idiotek i wyzywanie was najbardziej zaangażowani byli chłopy 2/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°).

No i tak czemu wy (ludzie spoza przegrywu) się dziwicie, że dzieją się takie akcje skoro to się nie bierze znikąd? Ci którzy to robią to jakieś chłopaczki z liceum/gimnazjum, którzy są gnębieni w szkołach i wyszydzani za wygląd właśnie. Tu jest problem, a skutkiem są takie akcje. Co jest bardziej szkodliwe wg was? Juleczka, która przejdzie się na spacer i wróci do domu czy gnębiony przez rówieśników chłopak bo nie ma wyglądu albo nie jest z bogatej rodziny?

Wystawienie jakichś dziewczyn na apkach randkowych i to w tak głupi sposób źle świadczy o tych dziewczynach a nie naszych incelkach xD.


#przegryw #incel #afera #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bekazpodludzi
  • 14
@twojastara_glosuje_na_korwina: Nie powinno mnie to obchodzić ale widzę jak w Polsce inaczej niż w innych krajach jest kreowany jakiś taki pogląd że facet to podczłowiek. Serio, w Anglii widać że facet i kobieta są równoprawnymi partnerami, starania i zabieganie o uwagę jest równe z obu stron. W Polsce może to media tak sprawę ułożyły? Że facet który nie będzie się kajał "nie wykazuje inicjatywy". A może to faceci tutaj sami sobie
@ZapomnialemHaslaDoKonta: Ja natrafiłam na to przez artykuły na portalach które je udostępniły opisujące tę sprawę. Ludzie wypisujący te obraźliwe komentarze pod artykułami są obrzydliwi i nie ma co czytać bo to się sprowadza do ubliżania i wyzwisk, w aferze polegającej na tym że kilka dziewczyn dało się nabrać na fejkowe profile modeli. Mnie akurat strasznie to bawi muszę przyznać co robią te nasze przegrywy i jak ląduje w gorących to się
@twojastara_glosuje_na_korwina: Trudno nie przyznać Ci racji. Mnie też z "przegrywowską" wizją świata mocno nie po drodze, ale gdyby tak to na spokojnie przeanalizować, to nie ukrywam, można szybciej wypuścić powietrze nosem. No bo kurde... jest sobie jakaś typowa Agnieszka, z twarzy podobna zupełnie do nikogo, wyglądająca i żyjąca jak setki tysięcy dziewczyn w jej wieku. Ot, ciuch z sieciówki, but z Zalando, na parkingu pod blokiem jakieś Audi A3, praca biurowa