Wpis z mikrobloga

Mirasy, poprzedni weekend zwiedzaliśmy Warszawę, teraz pora na kolejną stolicę - padło na Berlin.
W Berlinie będziemy 2 dni zabierając ze sobą hulajnogi, traktując je jako nasz główny środek transportu.
Polecicie jakieś CIEKAWE i oryginalne miejsca w Berlinie?
Tak wiem, mur, brama i inne oklepane miejsca mamy już dodane do przewodnika, ale chcemy coś innego niż tylko budynki i muzea, coś "nowoczesnego" jak np. budynek Sony Center albo coś takie naprawdę "must see"

#niemcy #berlin #zwiedzajzwykopem #turystyka
  • 19
@bsl dobra, czyli widzę że nawet nie ma sensu ich pakować do auta... Szkoda, bo po Warszawie jeździło się doskonale zwiedzając wszystko co chcieliśmy. No nic, pozostaje wynająć rowery na miejscu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wojtas87: sprawdź jakiej firmy miasto aktulialnie mam rowery miejskie ...
Kiedyś była promocja że znkomy Deezer miało się rower za free...
Konto kupił na miesiąc za 4pln na Alledrogo
@Wojtas87: A jeśli chodzi o zwiedzanie to koniecznie zobacz okolice Hauptbahnhof od strony sprewy. Wzdłuż sprewy też fajne widoczki są. Treptower park (Molecule Man). Tiergarten, alexanderplatz, tempelhofer feld, Kaiser-Wilhelm-Gedächtnis-Kirche, Viktoriapark, no i blisko mnie jak lubisz drogie nowe i stare auta to Classic-Remise Berlin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wojtas87: opuszczony park rozrywki na południowym wschodzie chyba własnie w Treptower Park albo okolicach. Z tego co pamietam trzeba przeskoczyc plot, znalezc dziure no i uwazac na ochrone, slychac pieski. Ale troche ludzi sie tam kreci. I na polnocy na Pankow bodajze opuszczony szpital psychiatryczny jesli lubicie takie klimaty. Ewentualnie jeszcze podziemia z wejsciem kolo dworca Gesundbrunnen.