Wpis z mikrobloga

Wiecie, na co przyszła pora? Na pierwszy materiał z kamerką! I recenzję Jujutsu Kaisen.

Właśnie! Postanowiłem zrobić krok naprzód, wyjść poza nasze wygodne, podcastowe gniazdko i rozpocząć coś nowego w historii Leniwej Popkultury. Mam nadzieję, że materiał przypadnie Wam do gustu, choć nie jest idealny. Dajcie znać, co mogę poprawić!

A co ciekawego nagrałem? Pewnie wielu z Was zastanawia się, czy opłaca się sięgnąć po komiks, gdy fabułę znają już z animowanej adaptacji. Postaram się rozwiać tę wątpliwości, leniwym okiem oceniając nowość od Waneko.

Zapraszam! /Jacek "Leniwiec" Kraśnicki

#leniwapopkultura #anime #manga #mangowpis #jujutsukaisen i trochę #pokazmorde ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 33
@CzekotubkaXXXL Najwięcej mang mam od Dango(np. Beztroski kemping, Marcowy lew).
Plusy: Prędzej czy później dodrukowują każdy tom swoich mang, ładnie wydane, rzeczywiste promocje z okazji Black Friday, Dnia dziecka czy coś.
Minusy: dosyć częste przesuwanie premier, jak zamawiasz w ich sklepie nieraz i dwa tygodnie idzie się naczekać na wysyłkę.

Waneko. Mam od nich tylko Chainsaw man.
Plusy: Wydają ciekawe mangi. Będzie teraz wznowienie po kilku latach Great Teacher Onizuka. Jak ich
@CzekotubkaXXXL:
1.Akuma: Wczoraj zamówiłem pierwszy tom od nich, zobaczymy jak z jakością. Trzeba wspierać takie "kulturalne" wydawnictwa #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2.Dango: W mojej ocenie najlepsze wydawnictwo pod względem jakości wykonania. Do tego mają bardzo fajne promocje i 1zł z każdego zamówienia oddają na zwierzaki. Szkoda, że tak dużo yaoiców wydają, ale ostatnio kilka fajnych tytułów zapowiedzieli.
3.Kotori: Mam sporo